Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü...

abı bursadan alıcaksın galıba arabayı yanlıs anlamadıysa ıstersen orda fatıh bey var.. bende ondan aldım arabayı ısmımı verırsenız belkı bıraz daha ındırım yapabılır.. cunku ben oyle yapmıstım zorlamıstı sınırları cok

evet bursada fatih beyden aldım bende yıl sonu indirimi olarak baya yaptı...yarın artık teslim almak için gidiyorum bakalım...

ben sunu merak edıyourm orjınaldekı gıbı arac gerı vıtese takıldıgında muzıgın sesını kapatıyor mu onu merak edıyorum ? taktıranlara sorarım bırde ıstanbulda bıldıgınız duzgun var mı bende dusunuyorum su sıralar da

ben sunu merak edıyourm orjınaldekı gıbı arac gerı vıtese takıldıgında muzıgın sesını kapatıyor mu onu merak edıyorum ? taktıranlara sorarım bırde ıstanbulda bıldıgınız duzgun var mı bende dusunuyorum su sıralar da

Evet Hocam müziğin sesini kapatıyor...

ömer ben erya da taktırdım..geri vitese takınca müziğin sesini kesmiyor.bilgin olsun:(

Orijinal olmadığı sürece önlere kesinlikle sensör takmayın. Arka yanlara taktırmak istiyorsanız 6 uçlu sensörler satılıyor ama yine orijinal olmadığı için sürekli ötecek ve sizi deli edecek. Onun yerine aynaları kullanmaya devam edin.

C5'te ki sensörleri biliyorum bayağı güzel. Sonradan yaptıracağınız onun yanına bile yaklaşamaz.

Orijinal olmayan sensörler müziğin sesini kısmaz.

bende bursada taktırdım servisde bnde kesmiyo bilgin olsun doğuş da

bende fatih abiden almıştım arabayı hayırlı olsun Allah kazasız belasız bnmeyi nasip etsn

bugün almış bulunuyorum arabamı bursa eskişehir arası 6.5 yaktı bu dahada azalacaktır umarım...bi maket araba için zorladım ona bile para istediler 20 lira bişeydi yuh dedim ....

Orijinal olmadığı sürece önlere kesinlikle sensör takmayın. Arka yanlara taktırmak istiyorsanız 6 uçlu sensörler satılıyor ama yine orijinal olmadığı için sürekli ötecek ve sizi deli edecek. Onun yerine aynaları kullanmaya devam edin.

C5'te ki sensörleri biliyorum bayağı güzel. Sonradan yaptıracağınız onun yanına bile yaklaşamaz.

Orijinal olmayan sensörler müziğin sesini kısmaz.

Aynen Hocam C5'teki sensörlere hastayım zaten... :) Önleri sesli olanlarından değilde sadece görsel olarak uyaran bişey varmı diye düşündüm...

Geri
Üst Alt