Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü...

hadi hayırlı uğurlu olsn. pmden numaramı atıyroum. vaktiniz olunca gelince haber edin hem fotolarız 1.2 aslanı hemde park sensörünü yaptırırız :)

1.2 leri de çok merak ediyorum nasıllar.

tamamdır yunus emre en kısa sürede irtibat kurarız biraz benim işler yogun dersanede çalışmamdan dolayı ama en kısa sürede irtibat kurucam seninle...

bende aracı alırken o kadar ikna çabalarıma rağmen park sensörünü hediye ettiremedim, izmit keleşlerde 150 tl dediler kısmetse cuma gidip taktıracağım sabah vereceğim akşam alacağım.

güle güle kullan erdinç....

cümlemize ümit abi. bundan önce 1.6 staylance kullanıyordum. aracı alalı 1 hafta olmadı 160tl lik mazotla 800km yol yaptım km de 20 kuruş eder. ilk depodada biraz fazla yaktığını farzedersek çok az yakıyor. 1.6 dan sonra mükemmel oldu bu araç :):):)

cümlemize ümit abi. bundan önce 1.6 staylance kullanıyordum. aracı alalı 1 hafta olmadı 160tl lik mazotla 800km yol yaptım km de 20 kuruş eder. ilk depodada biraz fazla yaktığını farzedersek çok az yakıyor. 1.6 dan sonra mükemmel oldu bu araç :):):)

ben clio 3 dizel sattım benzinli 1.2 tsi leon aldım pişman olmayız umarım...

2009 da ben 350 tl odedim serviste park sensorune.. onlere falan gerek yok bi arkadasin mersedesinde gordum kirmizi isikta insanlar geciyo otuyodu :D

yunus emre bursa doğuş 1.2 tsi +esp paket bursaya gidiyorum...nasip olursa

abı bursadan alıcaksın galıba arabayı yanlıs anlamadıysa ıstersen orda fatıh bey var.. bende ondan aldım arabayı ısmımı verırsenız belkı bıraz daha ındırım yapabılır.. cunku ben oyle yapmıstım zorlamıstı sınırları cok

serbay nerde taktırdın abi bana 350 fiyat çektiler o kadar para veriyoruz park sensörü yok insana koyuyo...

Hocam aynen bende 150 TL'ye taktırdım... Önleri şu durum için düşünüyorum bazen öndeki araç çok yaklaşıyor kurtarırmı kurtarmazmı insan tereddütte kalıyor...
Ama dediğin gibi her ışıklarda tampon tampona giderken ötecekse gerek yok...
Sadece göstergeli varmı açıkçası bilmiyorum ama araştırıcm...
Tekrar sağol bilgiler için...

Ben Kocaelinde serviste taktırdım arabayı alırken :) 4 sensörlü gösterge yok sesli sadece..

Geri
Üst Alt