Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü...

beto 345 dediler en son 337 olurmuş dalga geçer gibi 8 lira indirdiler.....

Hocam banada 250 dediler... Hemen aracı aldığım satıcı bayanı aradım herkes park sensörlerini hediye almış ben almadım diye takıldım...
Bari burda bişey yapın dedim anında servisle konuştu tamam işçilik almayalım 150'ye takalım dedi...
Şehirden şehire değiştiğini sanmıyorum hocam...
Bu taktiği bir uygulamani öneririm...

tanıdık olmamı :) benim toledonun kaç bakımı kazası orada yapıldı :) ebru hanım vardı satışta duruyormu hala :)

tanıdık olmamı :) benim toledonun kaç bakımı kazası orada yapıldı :) ebru hanım vardı satışta duruyormu hala :)

Sanırım duruyor Hocam benimle daha çok huriye hanım ilgilendiği için bilmiyorum ama sürekli selamlaştığım bir hanım var sanırım ebru hanım... Bende araca sık sık ekstralar ekletmek için kapısını aşındırıyorum Kavi'nin... servisteki arkadaşlarda sağolsun çok ilgililer...
Yakın zamanda müzik seti montajıyla yine uğrama planı içindeyim :)

ilgililer allah razı olsunda tr de en çok şikayet alan servislerin başında geliyorlar yapılan işin başında dur durabildiğin kadar.

nerden alıyorsun? toyota bayisinde arkadaşım çalışıyor o dediğim fiyat aralığında taktırırız toyotalara taktıklarından ben kendi aracıma düşünüyorum kısmetse ilerde.

yunus emre bursa doğuş 1.2 tsi +esp paket bursaya gidiyorum...nasip olursa

ilgililer allah razı olsunda tr de en çok şikayet alan servislerin başında geliyorlar yapılan işin başında dur durabildiğin kadar.

İyi oldu bunları söylediğin hocam... Ben aracı alalı daha 1 ay oldu şuana kadar gözüme batan bişeyleri olmadı...
Ne gibi konularda şikayet alıyorlar işçilik kalitesiyle ilgilimi?

hadi hayırlı uğurlu olsn. pmden numaramı atıyroum. vaktiniz olunca gelince haber edin hem fotolarız 1.2 aslanı hemde park sensörünü yaptırırız :)

1.2 leri de çok merak ediyorum nasıllar.

İyi oldu bunları söylediğin hocam... Ben aracı alalı daha 1 ay oldu şuana kadar gözüme batan bişeyleri olmadı...
Ne gibi konularda şikayet alıyorlar işçilik kalitesiyle ilgilimi?

sana şöyle diim yağ değişimi yapıldı 5000 km sonra gittim bir daha değiştim o yağı sen anla :)

Geri
Üst Alt