Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü hk.

babaerkan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün yetkili servisi arayarak park sensörü montajı için 350TL fiyat aldım(+KDV olabilir,350 yi duyunca nevrim döndü)
araca zarar vermeden orj montaj yapabilecek önericeğiniz bir yerler varsa paylaşırsanız çok sevinirim
syg.

sadece montaj mıdır yoksa park sensörü içindemi?

benım aracta park sensoru yoktu eryaya goturdum yalnıs haytırlamıyorsam 150 tl idi herşey dahil tertemız sekılde sensorlerı kırmızıya boyadılar tamponu sokup santim santim olcup delındı tampon ıstegım yerden guzelcede montajı yapıldı ... en guzel yanıda bı yandan SCW uyelerı ıle muhabbet ederken elımde kahvem ve 2 metre onumdede aracım işlem goruyordu gozumun onunde..

montaj dediğiniz nedir ki Cezmi bey..sensör dahil fiyat verildi

bu arada benim istediğim sadece ses ile uyarı yapan görsel bir özelliği olmayan en basit park uyarı asistanı:confused:

erkan bey...dilediğiniz zaman erya'ya gidip hasan veya gökhan bey'e gidip SCW üyesi olduğunuzu ve isminizi söylediğiniz zaman 150 tl'ye herşey dahil yaptırabilirsiniz...

Erya da yaptrabilirsiniz

350 tl uçmuşlar..
erya da yaptirmanızı tavsiye ederim...

erkan bey...dilediğiniz zaman erya'ya gidip hasan veya gökhan bey'e gidip SCW üyesi olduğunuzu ve isminizi söylediğiniz zaman 150 tl'ye herşey dahil yaptırabilirsiniz...

Cezmi bey teşekkür ederim...zaten benimde aklımdan geçen mantık dahilindeki rakamlar bu civardaydı.hemen randevu için telefon ediyorum..

önerilerini esirgemeyen diğer SCW gönüldaşı arkadaşlar sizlerede çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.
saygılarımla.

erkan bey sibel hnm.dan SCW stıcker temin edebilirsiniz.

Geri
Üst Alt