Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon park ampulü için led ve kısa kaliteli aydınlatma?

gültekin

Kayıtlı Üye
leon için led park yaptıran kısa farlar için de beyaz ama aydınlatması standartında daha iyi olan ve arıza ışığı yaktırmayan ampul ve led kullanan varmı ?

Parklar için ve iç tavan aydınlatma için kullandıklarım;

benim farlar bi-xenon, sislerde photon marka beyaz ampül kullandım. İmkan varsa kısalar için philips h7 ampül kullanmanı tavsiye ederim.

ledlerin hepsi philipsmi beni link e yönlendirebilirmisin arıza lambası yakmıyorsa sorun yok

Bugün photon dan led park ampulü aldım fakat 7000k bu seferde kısalar bosch plus 90 sarı kaldı çingene işi gibi oldu sizce ne takmalıyım kısalara

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bugün photon 7000 k led aldım biraz mavi kaldı kısa farkar bosch plus 90 oda biraz sarı kaldı nasıl uydurucaz kısaları bilgi verirseniz iyi olur:)

Geri
Üst Alt