Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon otomatik uzun far varmı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mstfcfc tarafından paylaşıldı.

1. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    arkadaşlar 1,2 tsı kullanıyorum..aractan inerken uzunları yaktığım zaman sonra da aracın kapısını açtığımda araç otomatik fara geçiyor bir kaç saniye sonra söndürüyor.otomatik uzun far sistemi bizim araçlarda varmı bileniniz varmı acaba.bir bilen bana bunu açıklarsa sevinirm..SAYGILAR

2. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    aracınızda far sensörü varmı?

3. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    ben bilmiyorum style paketi 2011 model araç...inerken uzunları yakmaya bastığım zaman varmış gibi yapıyor normalde yapmıyor..

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    konu başlıklarını konunun içeriğine göre açarsanız sevinirim. Şimdilik düzelttim.

5. zozolu

zozolu SCW Üyesi

75
    1
    8
    bendede style.... paket almadıysanız yoktur...kontak kapattıktan sonra farı ı açarsanız uzunlar otomatiğe geçer sonra sonra söner follaw me olayı...

6. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    hmm..olabilir dediğiniz gibi.

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    aracın kontağını kapatıp anahtarı alın..bi kere selektör yapın 15 20 saniye kısalar yanacaktır.. Follow me home özelliği

8. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    ama ben farı açmıyorum sadece uzunları sellektör yapar gibi yapıyorum sadece o kadar

9. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    iyi bir özellik ama...

10. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    zaten bu özellik o şekilde devreye giriyor aracnızdan ineceğiniz zaman kontağı kapattıktan sonra bi sellektör kapıları açınca kısa farlar ynar :D

Sayfayı Paylaş