Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon otomatik kilit sistemi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında notyet tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    Merhaba arkadaşlar. 2008 model leonumda karşılaştığım bir sorundan bahsedeceğim. Çok seyrek olmak üzere bazen kapı açma düğmesine iki defa hızlı hızlı bastığım halde, 4 kapı açılmıyor, sadece sürücü kapısı açılıyor. Aynı sorunu bir arkadaşımın leonunda daha görmüştüm. Bu sorunla daha önce karşılaşan ve çözüm üretebilen başka arkadaşlar var mı? Yorumlarınızı bekliyorum..

2. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    kilit açılma sistemini değiştirirsen belki sorun tamamen ortadan kalkabilir,tekaçmada 4 kapının açılması

3. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    bence de sorun ortadan kalkar ama sistem mevcut ayarlarıyla çok daha havalı ve kullanışlı:D

4. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    tercih meselesi ismail şahsen benim hoşuma tek sefer açılması gidiyor

5. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    tabi hocam tercih meselesi konusunda haklısınız. Ben de espiri yaptım daha havalı derken.
    Ama arka kapıların tek sefer basmayla açılmaması fikri hırsızlık olaylarına karşın uygulanmış bir güvenlik yöntemi ve ben güvenlikle ilgili şeylerden ödün vermeyi sevmiyorum. Leonlarda bu sistemi görünce işte kullanıcı için tasarım yapmak budur demiştim.

6. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    çok güzel düşünülmüş bi özellik bence

7. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Benim Cordoba'da da var aynı özellik. Çözene kadar çok sorun etmiştim ama sonradan mantıklı gelmeye başladı. Açma düğmesine iki sefer basınca arka kapılar ve bagaj açılıyor.

8. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    İşte bazen ben 2 defa bassamda sürücü kapısı dışında hiçbir kapı açılmıyor. Zaten birkere açılmadı mı, ne kadar kapatıp açsamda, sürücü kapısı dışında hiçbir kapı birdaha açılmıyor.
    İçine binip içerden açmak zorunda kalıyorum öyle zamanlarda.

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Eskı leon ve toledolardada olan b ozellık bahsettıgın ve Vag.com uzerınden dılersen kapatabılırsın yada b sorun varsa gorebılırsın.Vag.com bulamıosan servıs yolları tastan.Bende eskı arabamda b kerede acılmasını ıstedıgımden ayarlamıstım vag.com uzerınden

10. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    nedir hocam vag.com?
    kapatıp açılması olayı direkmen aracın kendi menüsünden yapılabiliyor sanırım. Kitapçıkta var nasıl yapılacağı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş