Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon orta konsol boyanması

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
leon aracımın şu esp set düğmelerinin olduğu konsolu daha önce söylediğim gibi karbon folyo ile kapladım
güzel görünüyo ancak folyo esp set düğmelerinin ordan kalkıyo tam oturmuyo ne yapsam da
geçici bişey istemediğim için o orta konsolu boyatmayı düşünüyorum
nasıl olur kaportacıya mı gitmeliyim hem de şu ayna ayar düğmesinin orada ışıklar var ya L ve R gibi onların da kaybolmasını istemiyorum
nasıl anlatmalıyım derdimi istediğim gibi olur mu maliyet ne olur bi yardımcı olursanız sevinirim
okul açılınca zaten ilgilenemiyorum okul işlerinden dolayı
o yüzden acil yardmcı olursanız sevinirim...
cevaplar için şimdiden teşekkürler...

orasını bence hiç boyatma'! plastikten boya kısa zamnda kalkar. varsa derici bir tanıdığın komple deri kaplat kenar kısımlarınıda farklı ip renkleri ile çift dikiş geçtir bak gör nasıl oluyor.. sonrada sırf oraya hayaranlıkla bakarak arabayı satmazsın demedi deme..

deri kaplatma nasıl olacak kıvrım yerlerinden dolayı oturmaz herhalde bi detay versen yaptırırım inan ama olur dersin değil mi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

orasını bence hiç boyatma'! plastikten boya kısa zamnda kalkar. varsa derici bir tanıdığın komple deri kaplat kenar kısımlarınıda farklı ip renkleri ile çift dikiş geçtir bak gör nasıl oluyor.. sonrada sırf oraya hayaranlıkla bakarak arabayı satmazsın demedi deme..

deri kaplatma nasıl olacak kıvrım yerlerinden dolayı oturmaz herhalde bi detay versen yaptırırım inan ama olur dersin değil mi

anladım haluk ben cordobamda radyonun oldugu kunsolu airbrush ile boyadım ve Vernikledim vernik devamlı kullanıldıgından boya atmasın diye lakin senin istediğin yer biraz fazla ellenen bir yer ise air brush ile olmaz benim biladerim aynı olayı kaportacıda yaptırmıştı rengi tutturursa cok hoş oluyor.

Geri
Üst Alt