Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon orjinal teyp 2008...!!!

misic

Kayıtlı Üye
Leonumuza rcd 510 aldık ve 1 ay sonra aracı sattık :D ve bu orjinal teyp boşa çıktı fiyat ile bir bilgim yok ama ben 350 tl diyorum hertürlü fiyata açığım siz teklif verin indirebildiğim kadar indiricem yeni aldığımız cordoba cupraya tessisat yapıcağımız için satıyoruz...

hayırlı satışlar olsun,250 tl ye epey var piyasada(bilgi amaçlı söylüyorum,yanlış anlaşılmasın)...

hayırlı satışlar olsun,250 tl ye epey var piyasada(bilgi amaçlı söylüyorum,yanlış anlaşılmasın)...
valla piyasayı hiç araştırmadım dediğim gibi fiyatı ayarlarım yeterki iş görülsün 350 ile kalmaz...:) fiyat temsili

hayırlı satışlar ama bence satma arabayı satarsın felan orj takarsın rcd510 u satarsın

Hayırlı satışlar, sanırım bu makyajsızlardaki orjinal teypler ikinci elde pek tutulmuyo, fiyatı satabilmek için biraz fazlaca aşağı çekmek zorunda kalabilirsiniz, ama umarım istediğiniz fiyattan satılır yeni müzik sistemi için faydası olur... :)

Hayırlı satışlar, sanırım bu makyajsızlardaki orjinal teypler ikinci elde pek tutulmuyo, fiyatı satabilmek için biraz fazlaca aşağı çekmek zorunda kalabilirsiniz, ama umarım istediğiniz fiyattan satılır yeni müzik sistemi için faydası olur... :)
evet yeni sistem için yararı olucak 250 tl güncel fiyat hadi kalmasın :D

Geri
Üst Alt