Leon orjinal teyp 2008...!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon orjinal teyp 2008...!!!

misic

Kayıtlı Üye
Leonumuza rcd 510 aldık ve 1 ay sonra aracı sattık :D ve bu orjinal teyp boşa çıktı fiyat ile bir bilgim yok ama ben 350 tl diyorum hertürlü fiyata açığım siz teklif verin indirebildiğim kadar indiricem yeni aldığımız cordoba cupraya tessisat yapıcağımız için satıyoruz...

ynr03

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar olsun,250 tl ye epey var piyasada(bilgi amaçlı söylüyorum,yanlış anlaşılmasın)...

misic

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar olsun,250 tl ye epey var piyasada(bilgi amaçlı söylüyorum,yanlış anlaşılmasın)...
valla piyasayı hiç araştırmadım dediğim gibi fiyatı ayarlarım yeterki iş görülsün 350 ile kalmaz...:) fiyat temsili

37fbli

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar ama bence satma arabayı satarsın felan orj takarsın rcd510 u satarsın

SEC

Kayıtlı Üye
Hayırlı satışlar, sanırım bu makyajsızlardaki orjinal teypler ikinci elde pek tutulmuyo, fiyatı satabilmek için biraz fazlaca aşağı çekmek zorunda kalabilirsiniz, ama umarım istediğiniz fiyattan satılır yeni müzik sistemi için faydası olur... :)

misic

Kayıtlı Üye
Hayırlı satışlar, sanırım bu makyajsızlardaki orjinal teypler ikinci elde pek tutulmuyo, fiyatı satabilmek için biraz fazlaca aşağı çekmek zorunda kalabilirsiniz, ama umarım istediğiniz fiyattan satılır yeni müzik sistemi için faydası olur... :)
evet yeni sistem için yararı olucak 250 tl güncel fiyat hadi kalmasın :D

Üst Alt