Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon orjinal mercekli far arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ogün hepsi beceremiyor malesef,,biri anyaya biri konyaya bakıyor mercekler :D aydınlatmayıda beceremiyor..bunun için merceğin markasıda önemli..ben wolkanın aracını örnek gösterdim çünkü işçiliğini çok beğendim tavsiye ederim..

ogün hepsi beceremiyor malesef,,biri anyaya biri konyaya bakıyor mercekler :D aydınlatmayıda beceremiyor..bunun için merceğin markasıda önemli..ben wolkanın aracını örnek gösterdim çünkü işçiliğini çok beğendim tavsiye ederim..

haklısın aslında ben cıkmacılardan mercek alıp kendım goturmeyı bıle dusunuyorum ıscılıkte onların sıhırlı parmaklarına kalmıs artık

bulabilirsen mercedesten yada bmw den çıkma mercek bul derim..çok fark ediyor..!

Volkan farlarındaki su sorunu ile çok uğraştı azmi ile epeyce de başardı ama nerdeyse bıkmak üzereydi. Volkandan sonra yaptırtan başka bir arkadaş daha vardı, Volkan ne kadar uğraştıysa o arkadaş ta o kadar keyif yaptı sorunsuz farları ile. ikisi de aynı kişinin elinden çıkmıştı. Ben orjinal farları aldığımda Volkan da epeyce niyetlendi ama zaten askere gittiği için kasmak istemedi.

Ogün, o farlar evet orjinal ama sürüşe duyarlı falan değil. Ama bixenon ve sürüşe duyarlılardan çok daha güzel görüntüsü var. Makyajlılarda da o tarz bişey olsa direk taktırırdım ama makyajlılarda sürüşe duyarlı farları alıp sabit olarak kalmak kaydı ile yapılabildiğini söylediler. Makyajlılardaki farların çifti 2400TL'ye geliyor, şu anda ben yaptırmadım ama temmuz ağustos gibi soyunacam ona. Bixenonlardan sonra fanuslar hiç keyif vermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt