Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon orjinal mercekli far arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
levent abının farlarını satıyorum alıcak olan varsa:pfıyat olarak 3.000 tl

bende aldım şeker o farlardan, yazdığın kadar değil. hatta yeni araba için de sordum daha koltuğuna bile oturmadan, tek far 1200TL 2si için ve xenonlar için bile senin kadar fiyat çeken olmadı.

bende aldım şeker o farlardan, yazdığın kadar değil. hatta yeni araba için de sordum daha koltuğuna bile oturmadan, tek far 1200TL 2si için ve xenonlar için bile senin kadar fiyat çeken olmadı.

abım servıste 6.000 tl fıyat verıyolar ya.kac yere sordum.

o verdikleri fiyat Levent abideki değil orjinal sürüşe duyarlı olandan. Her 2 far birbirinden çok farklı.

o verdikleri fiyat Levent abideki değil orjinal sürüşe duyarlı olandan. Her 2 far birbirinden çok farklı.

levent abıde kı suruse duyarlı mı bıl mıyorum saga sola donuyomu ama aracı sıfır aldıgında ustundekı farlar.orjınal deılmıdır yanı??

aux wolkan vardı farlarını mercekli yaptırmıştı 300 liraya ve çokta güzel olmuştu..içeriyede su almıyordu..! wolkana ulaşabilirsen yardımcı olur sana..

Bende ozan için baktm sağa sola ama çift bulamadım, 2 tane sol olan bir arkadaş çıktı :D Bulmak imkansız gibi şuanda.

sahibindende ılan var bıton yapıyolar cokta yaptıran var cokta memnun olan var bende yapıtrmayı dusnuyorum valla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt