Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon orjinal mercekli far arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackson06

Kayıtlı Üye
leonuma orjinal farın merceğe dönüştürülmüşünü veya direk orjinal mercekli far arıyorum. elinde olan varsa görüşelim

Orhan herkesin sıkıntısı olan bir konu bu. Çözüm ya 1 takım far alıp el emeği ile yaptıracan yada orjinal için servise gidip soracaksın. Ledli belki bulursun ikinci el ama aydınlatması seni memnun etmez görüntüsü çok hoşuna gider bi fara sahip olabilirsin.

abi ledli far hiç hoşuma gitmiyor audinin çakması gibi durmak istemiyorum

mercekli fardada iyi yapılmazsa içeri hep su alır :)

zaten leonun farları hep su alıyor buhar yapıo normalde yaptırsan komple göl olur diosun :)

orjinalden şaşma derim. komple seti d2s kitle beraber sanırım sana maliyeti 2bin civarında bişeye malolur adam gibi göz almayan uzunlarda flaş patlatırcasına sellektör atabileceğin aracın olur. ucuza kaçmanı tasviye etmem. zaten fanuslu xenonları da yakında teker teker sökecekler hele bi yasalaşsın kontroller sıklaşsın cezalar uygulansın hepimiz yaşayacağız bunları.

bu konuda katılıyorum abi sana

havada kapılır mercekli far biraz zor 2.el bulman.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt