Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Orjinal Kolçak Tamiri Yapabilecek Yer Arıyorum

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında bluetouch tarafından paylaşıldı.

1. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    Arkadaşlar merhaba, leonumun orjinal kolçağının üst açılan kapağı bağlantı yerlerinden(tırnaklarından) kırıldı:(bunu orjinali gibi olmasada buna yakın bir şekilde tamir ettirmem mümkünmüdür?Bildiğiniz bir yer varsa yönlendirebilirmisiniz?

2. ebirinci61

ebirinci61 SCW Üyesi

59
    16
    8
    benim de aynı yerden kırıldı fakat kolçak tam oturduğu için sallantı filan yapmıyor 1 aydır öyle kullanıyorum sadece açarken kibar davranmam gerekiyor :)

3. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Benim de kirildi.. Kendim yaptim.. Eger tek parca kirildiysa sen de yapabilirsin

4. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    ya benim şansızlığım 2 tırnakta kırıldı kayıp düşüyor tutan birşey olmadığı için :mad:

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    herkesinkimi kırılıyor arkadaş bu kolçaklarda kronikmi bu yoksa dirseğinizi yanlayarak kol dayamanın üstüne yayıyormusnuz kendinizi :)

6. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    abi valla ben normal kullanıyordum aracı iç dış yakattığım yerde 1 tarafı kırılmış diğer tarafıda zamanla kırıldı :mad:

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    gecmıs olsun okadar para ıstedıklerı kolcagın bu durumunu uctur okuyorum demekkı bes para etmez bu kolcaklar

8. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Bende orjinal taktırdım. Yerinde baya sağlam duruyor. Hatta sallamaya kalktım orta konsol oynuyor kolçak kıpırdamıyor. Ama kolçağın kapağını açınca onu tutan arkadaki tırnaklar pek sağlam durmuyor. Şimdiye kadar kibar davrandım inş bi sıkıntı olmaz. Size geçmiş olsun. Bence kullanıma bağlı orjinal ise, değilse biraz da kalite tabiki... @atay78 Kolçağı takan eleman arka taraftan biraz oynatmış 1 mm kadar sol taraftan önde gözüküyor ama dert etmiyorum. :)

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sende en az benım kadar pınpırıklısın ben arabaya yapılan seylerde cok pınpırıklıyım yaptgım sey arabada ıstedıgım gbı olmazsa ogun uyku tutmaz:)

10. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43

Gözümde orayı düzgün canlandırmak için o kadar uğraştım ama olmadı. 1 mm sadece. :D O da nazarlık olsun artık.

Bunu beğendi. atay78 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş