Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Orjinal Kolçak Tamiri Yapabilecek Yer Arıyorum

bluetouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, leonumun orjinal kolçağının üst açılan kapağı bağlantı yerlerinden(tırnaklarından) kırıldı:(bunu orjinali gibi olmasada buna yakın bir şekilde tamir ettirmem mümkünmüdür?Bildiğiniz bir yer varsa yönlendirebilirmisiniz?

benim de aynı yerden kırıldı fakat kolçak tam oturduğu için sallantı filan yapmıyor 1 aydır öyle kullanıyorum sadece açarken kibar davranmam gerekiyor :)

Benim de kirildi.. Kendim yaptim.. Eger tek parca kirildiysa sen de yapabilirsin

ya benim şansızlığım 2 tırnakta kırıldı kayıp düşüyor tutan birşey olmadığı için :mad:

herkesinkimi kırılıyor arkadaş bu kolçaklarda kronikmi bu yoksa dirseğinizi yanlayarak kol dayamanın üstüne yayıyormusnuz kendinizi :)

herkesinkimi kırılıyor arkadaş bu kolçaklarda kronikmi bu yoksa dirseğinizi yanlayarak kol dayamanın üstüne yayıyormusnuz kendinizi :)

abi valla ben normal kullanıyordum aracı iç dış yakattığım yerde 1 tarafı kırılmış diğer tarafıda zamanla kırıldı :mad:

gecmıs olsun okadar para ıstedıklerı kolcagın bu durumunu uctur okuyorum demekkı bes para etmez bu kolcaklar

Bende orjinal taktırdım. Yerinde baya sağlam duruyor. Hatta sallamaya kalktım orta konsol oynuyor kolçak kıpırdamıyor. Ama kolçağın kapağını açınca onu tutan arkadaki tırnaklar pek sağlam durmuyor. Şimdiye kadar kibar davrandım inş bi sıkıntı olmaz. Size geçmiş olsun. Bence kullanıma bağlı orjinal ise, değilse biraz da kalite tabiki... @atay78 Kolçağı takan eleman arka taraftan biraz oynatmış 1 mm kadar sol taraftan önde gözüküyor ama dert etmiyorum. :)

Bende orjinal taktırdım. Yerinde baya sağlam duruyor. Hatta sallamaya kalktım orta konsol oynuyor kolçak kıpırdamıyor. Ama kolçağın kapağını açınca onu tutan arkadaki tırnaklar pek sağlam durmuyor. Şimdiye kadar kibar davrandım inş bi sıkıntı olmaz. Size geçmiş olsun. Bence kullanıma bağlı orjinal ise, değilse biraz da kalite tabiki... @atay78 Kolçağı takan eleman arka taraftan biraz oynatmış 1 mm kadar sol taraftan önde gözüküyor ama dert etmiyorum. :)

sende en az benım kadar pınpırıklısın ben arabaya yapılan seylerde cok pınpırıklıyım yaptgım sey arabada ıstedıgım gbı olmazsa ogun uyku tutmaz:)

sende en az benım kadar pınpırıklısın ben arabaya yapılan seylerde cok pınpırıklıyım yaptgım sey arabada ıstedıgım gbı olmazsa ogun uyku tutmaz:)

Gözümde orayı düzgün canlandırmak için o kadar uğraştım ama olmadı. 1 mm sadece. :D O da nazarlık olsun artık.

Geri
Üst Alt