Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Orjinal 16" jantların siyah halii

baba süper olmuş yaa daha gecen konustuk deyişmişsin 10 numara :)

Kenan senin önceki 16" replicalardan çok daha güzel durmuş bunlar, güle güle çiziksiz kullan, siyah göbekte sanırım orjinal olarak var siparişle geliyo, benim siyah Cupra jantlarının ortasında ondan var ama amblem kırmızı değil gri. Sanırım tanesi 60 tl gibi bi fiyattı yanlış hatırlamıyosam...

sağol seçkin ben bi servise başvuriyim jant kapakları için biraz tuzluymus ama bakıcaz bi çaresine :). Bu arada mp3leri bekliyorum kardeşim :):):).

jantların beğenilmesii hoşumaa gitti Herkesi orjinal jantlarını bu hale getirmeye davet ediyorum ehehhe :D

çok güzel olmuş güle güle kullanman dileği ile

sağol seçkin ben bi servise başvuriyim jant kapakları için biraz tuzluymus ama bakıcaz bi çaresine :). Bu arada mp3leri bekliyorum kardeşim :):):).

jantların beğenilmesii hoşumaa gitti Herkesi orjinal jantlarını bu hale getirmeye davet ediyorum ehehhe :D
Kenan bu cuma bulusmaya gelmeye calisicam yine, eger gelicek olursan bi laptop getir yaninda, getiriyim flasla atiyim mp3leri... :)

vallaha süper olmuş güle güle kullan kardeşim. Benim araba beyaz acaba bende yapsam nasıl olur bende beyaza boyatsam siyahta olabilir

iş çıkardın bana!!!!

Kolay gelsin şimdiden :p

Kenan bu cuma bulusmaya gelmeye calisicam yine, eger gelicek olursan bi laptop getir yaninda, getiriyim flasla atiyim mp3leri... :)

tamam kardeşim aksilik olmassa bende gelicem ;-).

vallaha süper olmuş güle güle kullan kardeşim. Benim araba beyaz acaba bende yapsam nasıl olur bende beyaza boyatsam siyahta olabilir

eğer düşünüyor isen bence siyah yap beyaz araçta siyah jant cok iyi duruyor.

Geri
Üst Alt