Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ön Kaput Sorunu!

arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama o kaputtaki aradan kışın pis ve çamurlu su motor kısmına çok rahat ulaşıyor. bu sorunu fark eden veya başına gelen oldumu. acaba bu sorun için ne açıklama yaptılar :)

arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama o kaputtaki aradan kışın pis ve çamurlu su motor kısmına çok rahat ulaşıyor. bu sorunu fark eden veya başına gelen oldumu. acaba bu sorun için ne açıklama yaptılar :)

öyle ama bence sorun yaratcak miktarda su girmiyo..bi çok kullanıcı da herhalde bu şekilde düşünüyo ki hiç karşılaşmadım 'nette..

Geçenlerde bende İzolo bandı unutmuşum arada Kaput bi yamuk duruyo. açıorum yukarıya yapışmış bişeyde görünmüo sonra fark ettim :D

arkadaşlar kaput ile tampon arasındaki açıklık benimkinde olduğu gibi bir çok arkadaşta varmış. biraz rahatladım açıkcası bende neden böyle acaba tamponun söküp tekrar taktırsam mı diye düşünüyordum. ayrıca bi arkadaş ayar çubukları olduğundan bahsetmiş hiç deneyen oldumu açıklık kapanıyormu. birazdan ilk işim buna bakmak olacak.

arkadaşlar kaput ile tampon arasındaki açıklık benimkinde olduğu gibi bir çok arkadaşta varmış. biraz rahatladım açıkcası bende neden böyle acaba tamponun söküp tekrar taktırsam mı diye düşünüyordum. ayrıca bi arkadaş ayar çubukları olduğundan bahsetmiş hiç deneyen oldumu açıklık kapanıyormu. birazdan ilk işim buna bakmak olacak.

aracın önden bi resmini paylaşırsan daha net görünür
Eğer avatarında arkadaki araç ise sanki sağ taraf daha yukarıda kalmış gibi resim varsa bi bakalım yüklede ;)

Arkadaşlar ben servise gittim aynı sorun için.Arabayı içeri aldılar 5 dakika sonra geldi ve sorun halloldu nasıl yaptınız dedim kaput ayarsızdı onu ayarladık dediler yani serviste 5 dakikalık bir sürede sorun çözülüyor.

Ama benim asıl sorunun sol arka yukarıdaki küçük hoparlörün ordan gelen cızırtı sesi bunu nasıl çözebiirim bilmiyorum.Varmı fikri olan

Geri
Üst Alt