Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon öldü

Yorumlari okumadan sadece sebebi okudum benim fikrim ve bilgim olrak leonda sadece cupra lara 97 oktan tavsiye ediyor dogus oto ben 3senedir 95 kullaniyorum ve hicbir sorun yasamiyorum ama bence leondan inilip era ya binilmez bu benim fikrim tabi.cok gecmis olsun dostum.bence aracini yaptirdiktan sonra sadece 95 oktan kullan ve satma ,eminim hic sorunsuz binersin .tabiki son karar senin

geçmiş olsun. umarım sorun bbir an önce çözülür. sorun çıkarmadıktan sonra leon gerçekten kullanması zevkli bir araç. pek sorunda çıkarmaz aslında ama size denk gelmiş. tekrar geçmiş olsun

yanlışım varsa düzeltin lütfen... 5 aylık telefonculuk maceramda şuna şahit oldum... bi tel eğer çok yeniyse ve büyük bi problem çıkardıysa ona alet edavat değdirilmez ve firmadan yenisi talep edilir... yani şimdi düşünün farbrikasyon hatasından dolayı aracınıza anahtar vurulacak? bu hiç hoş bişi değil... bence bu yönünden biraz kovalayın... biraz karamsar oldu kusura bakmayın ama bence olması gereken bu... mesela hyundaide çalışan bi abim şunu anlatmıştı büyük firmalar araç üretirken son kalite kontrolde bir soruna rastlanırsa araç prese gider ama hyundai de banta geri gönderilir ve tamir edilir... yani aslında araç orjinallikten çıkarılıp orjinal diye piyasaya sürülür... bence sizin durumunuza farklı yaklaşmalılar...

bence 2011 leon cupra var.benzin olarak tavsiye 95 veya 98 oktan. Piyasada 98 yok bende 95 kullanıyorum

Ilgili arkadaşlara duyurulur...
Saat 11.00 doğuş yardımı aradım...
Saat 11.30 kayseri özsa aradı,ustaya bağladı.usta çok kibar bir şekilde(ben sinirli ve ters olamama rağmen)sorunu çözmek üzere olduğunu söyledi.
Saat 13.00 kayseri özsa aradı,merak etmeyin ustamız çalışıyor diye.
Saat 15.45 kayseri özsa aradı,aracınız onarıldı yıkatıyoruz diye.
Saat 16.10 kayseri otobüsündeyim.
Saat 17.45 özsa servisteyim.
Bir alaka bir alaka sormayın.önüme imza için gelen servis raporunda aynen şunlar yazıyor.
Aracın gaz kelebek bloğu değişti,tam takım gaz kablo tesisatı değişti.aracın göstergelerinde arıza ile ilgili lamba söndürülmüştür.parça 386 tl,çekici 150 tl,işçilik 180 tl. ödenecek tutar 0 tl.araca bindim çalıştırdım.hiçbir problem yok.bu arada test sürüşü yapılmış 7 km.kayseri dönüşü hız sabitleyici 100 km ayarlı ortalama 7.7 lt tüketti.benzini 95 oktan opetten aldım.psikolojik midir nedir sanki çok yaktı.uzun yol, oldukça yokuşlu ve engebeli 7.7 lt tüketim çok gibi geldi bana.yani şehir içinden bile fazla.acaba bunun yapılan işlemlerle bir ilgisi olabilir mi?
Tüm arkadaşlara yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim.böyle durumlarda insanın moralini bir kelime bile düzeltebiliyor ya da bozabiliyor...saygılar...

geçmiş olsun sorunun rahat çözülmesi güzel..

gecmos olsun. 7.7 de bence ınıslı cıkıs ıcın 100 km ıcın vede yenı araba ıcın ıyı bence

benimki Istanul full sehirici 9-10 lt lerde geziyor.inecek diye bekliyorum.arac 1000 km de

Geri
Üst Alt