Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon öldü

problemi sadece araçta bulamazsın sonuçta istasyonlarda yakıtta birçok üçkağıt yapılabiliyo.... ben birçok arabanın katkılı benzinden dolayı motor arıza ışıgı tekleme yaptığına şahit oldum hatta motor kitleyen cherokee bile oldu.... Özsa nın sahiblerinden birinin oğlu burda üye fakat arkadaşımız askerde malesef.... 68günü falan kaldı.... sorunun ne olduğu çözülünce burda yazarsanız seviniriz...

Ilgili arkadaşlara duyurulur...bugün özsa dan servis sorumlusu kişiyle görüştüm.saat 13 civarında aradı henüz problem tam olarak tespit edilemedi ama çok önemli elektronik arızalar var dedi.evet aynen bu cümleyi kullandı.çok önemli elektronik arıza var!bunun üzerine doğuş otomotivi aradım 20 dk derdimi anlattım içimi boşalttım.ilgileneceklerini söylediler.peşinden özsa tekrar aradı.hemen peşinden 5 dk sonra!işte beyefendi aracınızı ustalarımız kontrol ediyor da;şuan için gaz kelebeğinde bir arıza görünüyor da falan filan.yahu kardeşim ne iş bu ya.bu nasıl müşteri alakası.bana telefonda çok önemli elektronik arızalar görünüyor diyebilen bir servis görevlisi var karşımda.yani, ben bilsem zaten çok önemli arızayı kendim hallederim değil mi?neyse sonuç bugün git yarın gel.nevşehirde öğretmenim.işten saat 16.00 da eve gelebiliyorum.18 aylık bebek bakıcıdan alınıyor.arabayı götürdüler 80 km öteye kayseri'ye...ne araç tahsis ettiler,ne de doğru dürüst bir bilgi veriliyor.eve gelsem 16 da nasıl gideceğim kayseriye nasıl bilgi alacağım.zaten servis 18.00 da kapanıyormuş.valla burnumdan geldi benim.allah düşmanımın bile başına vermesin böyle sıkıntıyı.pes ettim ne olacaksa olsun da kurtulalım.

Arızalar, önemli-önemsiz olarak ikiye mi ayrılıyormuş? SSH in, mekanik işleri bir yana, müşteriye hitap ta önemlidir.

gecmıs olsun dıcek soz bulamıyorum mıde bulandırır bu tur seyler.babamda captıva var 1000 kmde turbo bozuldu aynı ve bu sorunu 1 haftada anca anladılar. 1.5 devırı gecmıyordu araba.

geçmiş olsun hocam zaten böyle teknik arızaların çoğu ilk km.lerde olur bunu atlatırsanız daha da sırtınız yere gelmez inşallah..satayım derseniz 7-8 bin zarar edersiniz, ikinci sahibi rahat eder hemen satma kararı vermeyin bence..

yasal olarak araç tahsis etmek zorunda değillermi?

çok enteresan ama paniklemeyin ben ciddi bişey olduğunu düşünmüyorum ve kesinlikle çözüleceğini düşünüyorum....

geçmiş olsun. soyleyin bari aracınızı çekiciyle teslim etsinler bulunduğunuz yere.
Benim Leon 57binde. ilk yakıtımı bp den aldım sonrası hep shell. Bugune kadar 1 kere yolda bırakmadı çok şukur. Bakımlarını Doğuş ve Eryada hep zamanında yaptırdım.

KALP MASAJI İLE DÜZELİR birşey olmaz :D

Gecmıs olsun sıkıntınızı anlayabılyorum sonucta catır catır parasını verdıgınız arac sızı yolda bırakmıs.Ama soyle de bsey var kullandıgımız mekanık ve elektronık b alet sonucta arabanız sıze carpık gelmedı,ustundekı lastıkler balon yapmadı yada koltukları kırlı degıldı.Gozle gorulen bırsey degıl basınıza gelen ve b anda leondan yakasilkmenın manası yok.Arabanız garantılı ve sonuc ıtıbarı ıle arabanızı sıze en ıyı halıyle gerı vercekler.Araba tahsıs etmelerı konusunda dogusu arayıp bıraz sert cıkıscak olursanız sansınız yaver gıdebılır.Ayberkın dedıgı gıbı b de bu motorun yenı cıkmıs olması ve ulkemızdekı benzın kalıtesının dusuk olması da basınıza boyle b ıs acmasında rol oynamıs.Genel anlamda shell den alınmaması gerektıgı tarzında yorumlar var tsı kullanıcılarından gordugum kadarıyla ama bunun da nedenını bılmek gerekır.
Gecmıs olsun tekrardan gelısmelerı burda paylastıgınız surece daha fazla fıkır alısverısımız olcaktır sızın durumunuza yardımcı olmak adına.

Geri
Üst Alt