Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon öldü

benzinden olsa sanırım çoğunluk shell kullanıyordur bende hep shell kullanıyorum 95 oktan çok şükür bi sorun çıkmadı, istasyondan desek benzin istasyonları her an takip ediliyor yani büyük markalarda içine bişey karıştırma olayı olmaz

gerçekten can sıkıcı bir durum geçmiş olsun :( bende aracımı nisan ayında sıfır aldım ve sıfır aldığım araçta tavan döşemem şoför tarafında aşağıya sarkıyordu :( başka bir forumda paylaşmıştım hatta doğuşa ne mailler attım ne tehditler savurdum sıfır arabada böyle birşey nasıl olur aracımı değiştirin yoksa mahkemeye verecem diye ama sonuç olarak yeni araba da böyle şeyler olabilir sizin şansınıza deyip garantiden değişti komple tavan :(

sen 1 kere leon aldın 320km de havlu attın, ben 2007de aldım ilk leonu, şimdiki üçüncü leonum hemde ard arda. bu işler şans işi, rapor çıksın görelim neymiş ne değilmiş. umarım büyük bir sıkıntı çıkmaz, elektronik olarak kendini korumaya almış. Devam edebilseydin daha kötüsü de olabilirdi.

Ben 45.000 km'dir shellden 95 oktan aliyorum..servis shellden almayin demisti...Yazilim yaptirdigim superchips de shellden almayin dedi..ne var shellde anlamak mumkun degil ama ben halen aliyorum sorun yok...
Bu arada gecmis olsun aractan soguman son derece normal..ama bu da olagan bisey..

Geçmiş olsun, üzücü bir durum, yalnız telefondaki personelin yaklaşımı oldukça amatörce olmuş, telepati ile arıza sebebi belirlenemez. Geçici otomobil verdiler mi?

Valla geçmiş olsun hocam.
can sıkıcı gerçekten .
Ama Leon'u hemen tek kalemde silme:)
hele de accent için.

accente veya eraya kötü diyemem, bence kötü olan başkası için çok iyidir. Satma diyemem sat da diyemem, hangisi mantıklı ve senin için doğru ise hayırlısı olsun.

Geri
Üst Alt