Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon öldü

Aracı kenara çektim.stop ettim tekrar çalıştırdım.çalışıyor ama devir saati 1500 e gelip kalıyor.gaz veremiyorum hareket etmek isteyince de stop ediyor.seat yol yardımı aradım.kayseri özsa dan almıştım .oradan irtibata geçip.beni aradılar.ordaki yetkili motor kendini kitlemiş.hiçbirşey yapmayın çekici gelecek dedi.gelip çektiler.telefonda adam diyor ki;benzinden olmuştur.95 oktan almalıydınız.var mı böyle saçma birşey ben araca 95 ve üzeri oktan koyulması gerektiğini söyledim.zaten shellden 97 oktanlı v-power aldım.daha 2.50 liralık benzinim.valla satarım ben bu arabayı.

Nedir acaba sorun doğuş otoya mesaj attım demin.pirpirikli adamım ben olmaz olmaz böyle şeyler beni bulur.valla accent era vardı bundan önce kimse beğenmez.tüplü üstelik.brc li.100 km yaptım 2 senede 1 kere bile bakıma sokmadım.sadece yağ değişti.araba bana mısın demedi yahu.şansın böylesi kimde var söyleyin ya...35250 tl yi çat diyue bastım adamlara.ya valla acayip canım sıkıldı....

sıkma abi tatlı canını hallederler onu olmadı seat servisine tel et

vallahi canınız hiç sıkılmasın aslında olabilecek şeyler bunlar, bizde bir kez yolda kaldık. :) servisin sonucunu buraya muhakkak yazarmısınız neyden kaynaklanıyor..

altea yı aldım 2. el 1 hafta sonra arıza lambası yandı bakıma girdim adam dedi 2 defa bp den benzin al sönücek dediğini yaptım ve söndü... shell deki katkıları ayırt ediyormuş...

Bu ve buna benzer sorunlar burda bi çok insanın başına gelmiş ve geliyordur..Öyle hemen arabadan soğuyup satmak mantıksız geliyor bana...

Inşallah sorun önemsizdir de gerisi fasa fiso.yarın ararlar muhtemelen.bende buraya ayrıntılı raporu.eklerim.haydi herkese hayırlı geceler.

Geri
Üst Alt