Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon muzık sistemi kendı dızaynım :)

2 adet 30cm subwoofer koysaydın daha göze ve kulaga hıtap ederdı kardeş ama güzel olmuş yani :) zamanında trabzonda çok yapmısımdır bunlardan ey gidi :) :eek:key:

2 adet 30cm subwoofer koysaydın daha göze ve kulaga hıtap ederdı kardeş ama güzel olmuş yani :) zamanında trabzonda çok yapmısımdır bunlardan ey gidi :) :eek:key:

eyv kardesım saolasın .. dedıgın gıbı daha gusel olabılırdı hatta elımde duruo bıtane daha bass ama takmadım bole daha tadında olur dıe bu bıle fazla gelıo bası en kısıga alıorum ....

;) nasıl mutlu oluosan öle kardeş ! aşırıya gerek yok :) gerçi ben önümde gıdenlerı sallamak için aşırıya kaçsamda her zaman kafa dayanmıor böle yuksek seslere :eek:key:

;) nasıl mutlu oluosan öle kardeş ! aşırıya gerek yok :) gerçi ben önümde gıdenlerı sallamak için aşırıya kaçsamda her zaman kafa dayanmıor böle yuksek seslere :eek:key:

emın ol bende 19 20 lı yaslarda oleydım ısıkta bıle durunca bangır bangır mıllet bakacak on araba tıtrıcek hosuma gıdıodu :) ama su anda trafıkte agır gıderken bıle acamıom kısıom hemen çekınıom nedense anlamadım daha okadarda yaslanmadık ama bılemedım :) sadece hızlı gıderken acarım cok yuksek .

bazen gaza gelior insan sallamak istior ortalığı ama işte bide millet küfür edior o zaman olmuoo :confused:

aynen ole bılınc altına yerlesmıs demekkı acmak ıstemıo ınsan okadar ..nyse saglık olsun uzun yolda bos yerlerde acarız yıne ya kulagımızın pasını temızlerız :)

Kardes teyp kaldiriyormu peki bu sistemi? Demek istedigim ses kalitesi nasil? Arac ici kullandigin DS serisimi birde? Yapmayi dusunuyorum bende ama teyp konusunda dusuncelerdeyim hala.

valahı ds serısı dedıgın kıckerın en son cıkanı ıse evet onlardan hatta bı oncekı kıckerda vardı dıger aracımdan cıkan onları takmadım bı oncekı dıe ... sese gelınce ıcıne bınen ınanmıo teybın nasıl bu kadar kaldırabıldıgını ama cadalence guclu ıkı tane donusturucuyla harıka ses alırsın ama tabıkı en onemlısı yaptıracagın yerın ustalıgı bız bı cok uzerınde saglam teyp tesısat olan araclada denedık baska yerde takılan benım aracın sesıne yaklasamıo bıle ... emın ol tatmın olursun

Kardes teyp kaldiriyormu peki bu sistemi? Demek istedigim ses kalitesi nasil? Arac ici kullandigin DS serisimi birde? Yapmayi dusunuyorum bende ama teyp konusunda dusuncelerdeyim hala.

valahı ds serısı dedıgın kıckerın en son cıkanı ıse evet onlardan hatta bı oncekı kıckerda vardı dıger aracımdan cıkan onları takmadım bı oncekı dıe ... sese gelınce ıcıne bınen ınanmıo teybın nasıl bu kadar kaldırabıldıgını ama cadalence guclu ıkı tane donusturucuyla harıka ses alırsın ama tabıkı en onemlısı yaptıracagın yerın ustalıgı bız bı cok uzerınde saglam teyp tesısat olan araclada denedık baska yerde takılan benım aracın sesıne yaklasamıo bıle ... emın ol tatmın olursun​

Geri
Üst Alt