Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon muzık sistemi kendı dızaynım :)

Bu deck ler standart degil mi? Markalarida mi var bunlarin? Anfi olarak ne kullaniyorsun peki?

Bu deck ler standart degil mi? Markalarida mi var bunlarin? Anfi olarak ne kullaniyorsun peki?

deck dedıgın tam olarak nedır ? ben tam ısımlerını bılemıomda :) anfi olarak 2 tane vıolance djıtal anfı var ben daha duyulmus bsey ıstemıstım fakat yenı cıkmıs ustamda bununla harıka ses alıcaz dedı onu taktık cokta verımlı oldu ... bide kullanılan kablolar onemlıymıs sanırım onlarında en ıyısını getırttık bunlarda uyumu saglayınca sanırım teyp bu yuzden okadar bellı etmıo kendını

orjinal teypten sonra her cihaza lazım olsa gerek. bagaj sorunum olmasa aslında bende düşünürdüm ama zor işler bunlar.

orjinal teypten sonra her cihaza lazım olsa gerek. bagaj sorunum olmasa aslında bende düşünürdüm ama zor işler bunlar.

bagaj onemlı tabı abı ama soketlı oldugundan en azından bı tatıle falan gıdılcegınde cıkarabılırım

murat arkadsım deck dedıgın sanırım donusturucuden bahsedıosan eger oysa evet markaları var :eek:key:

Senin tesisat ne oldu?Değiştirecem demiştin var mı bir gelişme sesini dinlemeye sefaköye gelicem.
yarısını bozdum abi..şu an da 4 kapıda infinity mid girdik son seri,alpine indash duruyor,755.6 jbl anfi ile sierra 1200d bagajda,bası değiştirdim şu an atomic takılı ve ayrı bi dünya inanki:) nisan mayıs gibi giricem yeni bagajı ekranları vs,biraz beklemeye aldım bu sefer o işi.

Geri
Üst Alt