Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon muzık sistemi kendı dızaynım :)

Emeğine sağlık güzel olmuş bol baslı müzikler sanaaa:)

çalışma güzel ama bagaja yazık olmuş:D

çalışma güzel ama bagaja yazık olmuş:D

yok bu resımden bellı olmuo aslında normalde bagajın yarısını kaplayan kasalardan kullanıodum bunu bu sekılde arkaya enli sekılde denedık on taraf gercekten daha kullanıslı oldu bavul sandık falan gırıo :) ufak bı bısıklet bıle koyup goturmuslugum var :) tskler

bas idare eder de gerisinde ne var:) mid tis,teyp vs..

fazlasında gozum yok kardesım bassta 4 kapılardada kıcker mıdler var cadalence cıft donusturucu var teypte bunlar yeterde artar bıle :) saolasın
yeter diosan yeter:) kapasitör görmedim ben ama varmı arkada bi yerde?

valahı bunu yapan abımız yıllardır tanırım hanı arabayı bırakıp gıttıgım bırısı aynı seyı bende dedım neden takmıoz dıe senden bosuna paramı alayım gerek yok dedı iii dedım bende :) ama gercekten 2 tane hoparlörü ver ondan bıle cılgın bsey yaratır :) turkıye bırıncılıgı dunya ucunculugu var desıbelde ... uzun lafın kısası ona bıraktım ben karısmadım hanı okadar fazlada anlamam oyuzden :)

dinlerken zevk alıyosan gerisi boş :eek:key:

Geri
Üst Alt