Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Toledo mu?

memox

Kayıtlı Üye
Aile biraz genişledi. Valiz bavul vs. çok oluyor artık. Benim İBİZA'ya (2006 model) zar zor sığıyor.

Şimdi niyette belki bi 5-6 ay sonra 0 Leon almak vardı. Ama kafam karıştı biraz. Yeni Toledo da tip olarak çok hoşuma gidiyor. Ve de bagajı epey büyük ama tek dezavantajı Leon C iken Toledo B sınıfı. Kararsız kaldım. C sınıfı daha iyi araç Leon mu olsa yoksa bagaj geniş B sınıfı Toledo mu olsa?

Toledo:
  • Geniş bagaj (3 aile ferdi ve bir adet de bebiş geliyor olacak)
  • Tipi güzel :)
  • en dolu paket ve az vergisi olan 1.2 Style, leondan ortalama 5.000Tl civarı daha ucuz
  • B sınıfı Leon ise C olması var acaba çok farkediyor mu?
Leon
  • Bagaj Toledodan daha küçük ama çok etkiler mi acaba beni
  • bunun da tipi güzel ama eski kasasına göre bakınca kötü görünüyor.
  • Dolu paketindeki Eco, Sport modu falan çok iyi
  • C sınıfının farkı nasıl olur acaba

Şimdi sizce hangisini almalıyım
Yeni Toledo mu Yeni Leon mu?

Ailem için toledo..full olan bej(veya ne deniyorsa) rengini çok beğendim

Sanırım sizi toledo paklar yada leon st gelirmi acaba

abi leon candır ama illaki toledo ayarı bir araç istiyorsan skoda rapid i çok övüyorlar..

B sınıfı olmasi çok fark yaratır mı peki

1488332_717130294964665_89998779_n.jpg

Bugün marmariste yolda giderken toledo gördüm. Eski havasından eser yok. Kendimi cidden kötü hissettim. şu vw aracın resmen bitmesine sebeb oldu.

yani ben olsam Leon ST'yi beklerim, 2-3 ay içinde gelir TR'ye de, hem C olur hem de hangar gibi bagaj olur :) tabii fiyatı da ona göre olur ama bir kere veriliyor sonuçta

Kardeşim öncelikle iyi yıllar diliyorum... Eğer sıkıntı bagaj ise tabi ki sedan bir araç olur... ancak Leon ile Toledo arasında ciddi kalite farkı var... Toledo gibi bir sedan almak yerine Skoda Rapid i tavsiye ederim şiddetle... Şimdiden hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt