Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu Scirocco mu arkadaşlar çok tereddütteyim yardım ?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim Scirocco Leon'dan 1 adım önde, ama Leonun çekiciliği bi ayrı, bence babanın kafasında hangisi varsa o alınır gibime geliyor fazla hırpalama kendini derim ben:) İkiside gönüllü araç fiyatlarına göre zaten.. Ama şu bi gerçek Leon kadar aksesuarı taşıyamaz üstünde..

BiLmem genede tşkLer ya babama kalsa geniş bi araç istio ama bz gencız ya ondan ya leon yada scriocco oLsun istioruz.

Bence sen babana en azından bir defalık bir leon kullandırt, hala dandik marka derse bindiği en kötü araba merso dicem :)

scirocco ile leon kıyas kabul edilecek arabalar değil bence.fiyat vs. göz ardı edildiğinde 1 değil 10 gömlek önde scirocco..

Aybars sen bayağı bir arabartmışsın kardeşim,leon u bu kadar alt seviyede gösterebiliyorsan bu çok enteresan bir durum..duyanda scirocco ile puntoyu kıyaslıyor zannedecek :)

Abi seatı babam çok dandik bi marka buLuo bi türLü ısıtamadım ona gönLüvwden tarafa ama abimLe bizde leon dioruz vw scirocco var bide aklımızdaa babam ona daha yatkın.

baba sağlam ama rocco tek kapı..yani umursamıyorsa sorun yok..
babana selamlarımız ile muhtemelen babanla aynı yaş grubundayızdır..

babana sor abim mi ben mi diye..ikiniz arasında ayırım yapar mı diye..
yani seatın babası da rocco nun babası sa VW....
ufak tefek farklar var tabi iç donanım olarak bu başka yada kasa da çizim farkı
mesala sende abinin kopyası değilsin abinin de burnu falan farklı mesala..bunu böyle düşünsün baban..
ha bi de şu var Rocco pahalı..yani abin senden daha fazla para harcıyor gittiği kulüpler giydiği elbiseler gibi düşünsün...
motor aynı kısacası..

Aybars bencede 10 gömlek fazla olmuş:) 1 gömlek bile çok, 1 T atlet diyelim:D

ilk arabam leondu eger fiyat sıkıntı deilse tabiki scirocco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt