Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu C4 mu Lütfen Yardım

Leon çok pahalı şimdi baktimda 51.000 istiyor ikinci el. Üstelik led pakette değil. Ben aracı şehir içi işe giderken kullancam ve yol baya bozuk şantiye yolu gibi. Ne yapacağım karar veremedim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zaman kesinlikle c4 den uzak duracaksın. Leon için fr + paketler var 55 e alınabilecek bu bir ,

LEON ÖRNEK FR : Seat Leon 1.4 TSI FR 2013 Model 54.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 157584092

Ben kendime alacak olsam ya FR LEON yada Bunu alırım : Volkswagen Golf 1.2 TSI Comfortline 2013 Model 53.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 156800308

Leon 1.2 TSI daha sonra tercihim Honda Cıvic Hb olurdu

Otomatik kullanabiliyorum sadece i yüzden yelpaze daralıyor bütçe kısılıyor malesef

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lancia ve C4 ü tavsiye etmem.
civic çok yakan bir araç.
golf 2010 eski biraz 4 yaşına giriyor.
bence en mantıklısı leon

Lancia => Bunu geç . 2008 yılında fuara gitme sebebim olan araçtır ama artık demode.
C4 => Yarı otomatik vitese sahip bunu geçelim. Tasarım olarak saydığın tüm arabalardan daha güzel ama.
Leon => Tercih edilebilir.
Golf => Tercih edilebilir.
Civic => Tercih edilebilir.

LEON
GOLF
HONDA Bunlarda paket özellikleride sıralamaya etki edebilir.

eğer fiyat daha düşük olursa i30u da düşünün derim

tapatalk

Leon'da karar verirsen LED farlı alma sakın. İki kez far değişti hala içine su alıyor.

Geri
Üst Alt