Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu C4 mu Lütfen Yardım

sunsei

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Araba alacağım ama çok kararsız kaldım.

Leon 1.2 tsi dsg 2013 model.
C4 dizel otomatik. 2012
Lancia Delta dizel otomatik.
Honda civic hb otomatik
Golf 6 1.4 tsi 2010 model

Bunlar arasında kaldım fiyatları birbirine yakın en fazla 4 bin felan oynuyor. Sizin için sıralama nedir ve sebebiyle yazarsanız çok sevinirim.

Eski arabam ibiza tsı sc memnundum.bilginize şimdiden teşekkürler

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c4 ü ve lanciayı geç , civic e gelince amcamda var çok kullandım sedanı ama 2011 model full otomatik çok konforlu ama gitmiyor kesinlikle.. Golf 6 Highline mı ? cam tavanı varmı ? gibi bisürü soru sorabilirim golf 6 fullse zenonlu vs ve km si 50000 altındaysa golf 6 derim ama tabi leon fr olmayınca hosuma gitmiyor :)

arabaların içerigini biraz daga acarmısınız,golf önde ama hangi golf trendline golf ise onun haricinde hepsi olur derim,lancia piyasadan çekildi,citroen bol elektronik sorunlu,civic in modeli kaç vb.

Civic 2011 model yarı otomatik benzinli 1.4

Golf yüksek kilometre trendline highline var ama kesinlikle kaza li veya yüksek km li. Ha bu arada auris te var ve i30 lancia yi eledim. Ama c4 çok beğeniyorum.

Merhaba arkadaşlar. Araba alacağım ama çok kararsız kaldım.

Leon 1.2 tsi dsg 2013 model.
C4 dizel otomatik. 2012
Lancia Delta dizel otomatik.
Honda civic hb otomatik
Golf 6 1.4 tsi 2010 model

Bunlar arasında kaldım fiyatları birbirine yakın en fazla 4 bin felan oynuyor. Sizin için sıralama nedir ve sebebiyle yazarsanız çok sevinirim.

Eski arabam ibiza tsı sc memnundum.bilginize şimdiden teşekkürler

Leon 1.2 tsi dsg yada Honda civic hb otomatik bence...

Honda vites geçişleri sıkıntılı diyorlar dogru mudur. C4 yoğunlukla düşünüyorum ne dersiniz

Hondaya hiç bulaşma o zaman en mantıklı leon ama led farlı bul yoksa sıkıntı =)

c4 güzel duruyor fakat bir kullan 1-2 gün şehir içi demek istediğimi anlarsın :)

Leon çok pahalı şimdi baktimda 51.000 istiyor ikinci el. Üstelik led pakette değil. Ben aracı şehir içi işe giderken kullancam ve yol baya bozuk şantiye yolu gibi. Ne yapacağım karar veremedim.

Geri
Üst Alt