Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MP3 Teyp ve Orj Helezonlar

mR'

Kayıtlı Üye
arkadaşlar selamlar....aracımın satılmasından sonra elimde olan parçaları satmak istemekteyim

2006 model seat leon üzerinden çıkan mp3 okuyabilen orjinal teyibi çiziksiz ve hatasız durumdadır.............rakam: 200 TL
2006 model seat leon üzerinden çıkan orjinal yayları/helezonları kaynak tamir vs görmemiş durumdadır.......rakam: 150 TL

SAYGILAR SEVGİLER

İletişim
Mert: 532 464 2332

Ekli dosyalar

• big_88044033or8.jpg
    big_88044033or8.jpg
    58.9 KB · Görüntüleme: 21
  • f_70543204-ab6a7804.jpg
    f_70543204-ab6a7804.jpg
    13.9 KB · Görüntüleme: 22
abi hayırlı satışlar olsun. tampon için diğer konumda cewapladım. yaylara talibimde nasıl yapcaz abi ya:D

Kardeşim bu ara yalan oldun sen, soketi alacaktın ses cıkmadı tamponları halledicektık onları da beklıyorum e yaylar nası istersen hallederiz sorun degıl dedım gene ses cıkmadı senden :)
hala dedıgım gibi nasıl dersen öyle olur haberım bile yoktu benden olduklarından :)

Kardeşim bu ara yalan oldun sen, soketi alacaktın ses cıkmadı tamponları halledicektık onları da beklıyorum e yaylar nası istersen hallederiz sorun degıl dedım gene ses cıkmadı senden :)
hala dedıgım gibi nasıl dersen öyle olur haberım bile yoktu benden olduklarından :)
abi kusuruma bakma walla o kadar yoğunumki akşamları wakit buluyorum bi kaç saat ondada mutlaka bişeyler çıkıyor. özrümü kabul et akşamda musaitsen geleyim yanına abi tamponları yayları anteni lastiği hepsini halledip giderim:D

Tamam Kadir'cim konusalım hepsi bagajda zaten :)

tampon sende hatırlatırım :)
bende yaylar ve soket var :D

Geri
Üst Alt