Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Modifiye İçin Aldığım Fiyatlar Nasıl ?

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında LKTN tarafından paylaşıldı.

1. LKTN

LKTN SCW Üyesi

386
    271
    63
    Merhaba. Aracımı ilk aldığımda bir heves olarak küçük değişiklikler yapmıştım. Çift egzoz çıkışı, tampon altına ek, arka farın çevresine siyah kaplama, App plaka ve pleksi ve ön lip gibi. Şimdi biraz daha köklü değişklikler yapmak istiyorum. Arka tamponu Aero tampon ile değiştirmek istiyorum. Ayrıca spoiler, yan marşpiyeller gibi eklemeler de yapmak istiyorum.

Spoiler, arka yan piano altlıklar, aero tampon, marşpiyeller boya ve montaj olarak 1.650 tl rakam aldım. Sizce nasıl bir fiyat ?

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.779
    5.616
    113
    Aero tampon içinde boyası montaji guzel fiyat

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.834
    113
    çok iyi fıyat resımlerı beklıyoruz;)

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.
  4. LKTN

LKTN SCW Üyesi

386
    271
    63
    Teşekkürler maddi anlamda ve iş anlamında fırsat bulduğum anda projeye başlayacağım İnşallah :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. burak34

burak34 SCW Üyesi

42
    17
    8
    Ürünlerin hepsi fibermi

6. LKTN

LKTN SCW Üyesi

386
    271
    63
    Plastik. Sadece tampon fiber ve polikarbon karışımı

7. burak34

burak34 SCW Üyesi

42
    17
    8
    Spoilerin bence plastiğinden kaçının yanlardan açıklık kalıyor ve ortası fiber gibi dolu olmadığı için yapıştırmak sıkıntı oluyor birebir alıp çöpe atıp gidip fiber almışlığım var söyliyim. Yan spoiler ekleri tamam bendede var kalıp güzel alınmışsa cuk oturuyor kalıp iyi değilse zımparayla alıştırmak gerekiyor. Tampona sakın ama sakın bulaşma fiber tampondan uzak dur derim arkadaşım malum firma ilk çıkardığında alıp takanlardan 1 ay sürmeden eline aldı şuan garajda iki parça şeklinde duruyor belki yapılırde 3 e 5 e veririm diye bunlar benim nacizane tavsiyelerim.

KİREÇ ve LKTN bunu beğendi.
  8. LKTN

LKTN SCW Üyesi

386
    271
    63
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Zaten tamam dersem en geç 5 iş günü içerisinde teslim ediyorlar. Boya biraz uzun sürüyormuş. Bir haftasonu gidip malzemelere baksam iyi olacak.

Sayfayı Paylaş