Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Mk3 Teyp Hk.

coskunerdem

Kayıtlı Üye
Merhabalar;

Yeni 1.6 tdi dsg ariyorum fakat 6.5 inc ekranli teyp ile kucuk ekranli 3 tuslu teyp arasindaki farki ogrenmeye calisiyorum sadece ekran boyut farkimi var yoksa extra ozellikte varmi eger fark yok ise kucuk ekranli alip daha sonra teybi degistirmek istiyorum bilgisi olan varsa kucuk ekran ve buyuk ekran ile farkini soyleyebilmesini cok isterim.

Yardımlarınız icin simdiden teşekkürler

Benim aracımda 6,5 inç büyük ekran var Fullink özelliği var küçük ekrana sanırım geri görüş bağlanamıyor bildiğim kadarıyla artı 8 hoparlör var usb ve aux vitesin önünde küçük eşya koyulan yerde sd kart ve cd girişi torpidoda türkçe sesli komut var mesela babam ara diyorum arıyor media diyorum açıyor bunun gibi.Ayrıca fullink özelliğini açtırırsan eğer sony xperia z serisi telefonun varsa tüm telefon işlevini o ekrandan yapabiliyorsun navigasyon vb.ama diğer android ve ios cihazında biraz ksıtılı ama yine de navigasyon falan açıp teyp ekranı üzerinden kontrol ediyorsun.Fullink açtırması serviste 750 tl ama biraz pazarlık yaparsan belki düşerler.Küçük ekran kullanmadığım için pek farkını bilmiyorum açıkçası.forumda 5 inç ekran kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar eminim.

Ben 5" kullanıyorum özellik bakımından 6.5" den az kamera bağlantısı yapilmiyor arka görüntü karbon olmuyor geçiş hızları daha iyi menü ayrımı daha güzel ayrıca renk değeri daha iyi sanırım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt