Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Mk3 Teyp Hk.

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında coskunerdem tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. coskunerdem

coskunerdem SCW Üyesi

2
    0
    1
    Merhabalar;

Yeni 1.6 tdi dsg ariyorum fakat 6.5 inc ekranli teyp ile kucuk ekranli 3 tuslu teyp arasindaki farki ogrenmeye calisiyorum sadece ekran boyut farkimi var yoksa extra ozellikte varmi eger fark yok ise kucuk ekranli alip daha sonra teybi degistirmek istiyorum bilgisi olan varsa kucuk ekran ve buyuk ekran ile farkini soyleyebilmesini cok isterim.

Yardımlarınız icin simdiden teşekkürler

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

144
    99
    28
    Benim aracımda 6,5 inç büyük ekran var Fullink özelliği var küçük ekrana sanırım geri görüş bağlanamıyor bildiğim kadarıyla artı 8 hoparlör var usb ve aux vitesin önünde küçük eşya koyulan yerde sd kart ve cd girişi torpidoda türkçe sesli komut var mesela babam ara diyorum arıyor media diyorum açıyor bunun gibi.Ayrıca fullink özelliğini açtırırsan eğer sony xperia z serisi telefonun varsa tüm telefon işlevini o ekrandan yapabiliyorsun navigasyon vb.ama diğer android ve ios cihazında biraz ksıtılı ama yine de navigasyon falan açıp teyp ekranı üzerinden kontrol ediyorsun.Fullink açtırması serviste 750 tl ama biraz pazarlık yaparsan belki düşerler.Küçük ekran kullanmadığım için pek farkını bilmiyorum açıkçası.forumda 5 inç ekran kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar eminim.

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.746
    5.597
    113
    Ben 5" kullanıyorum özellik bakımından 6.5" den az kamera bağlantısı yapilmiyor arka görüntü karbon olmuyor geçiş hızları daha iyi menü ayrımı daha güzel ayrıca renk değeri daha iyi sanırım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    6.5 luk iidir yeni teknolojı

5. coskunerdem

coskunerdem SCW Üyesi

2
    0
    1
    Hmm Anladım ses kalite farkıda vardır sanırım

6. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

144
    99
    28
    Bulursan 6.5 al ben memnunum.birde çoğu stok ses sisteminden daha güzeldir leonun ses sistemi.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş