Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk3 tdi spor yay yardim

Mete22

Kayıtlı Üye
İyi aksamlar arkadaslar . Yeni aldigim dizel leonum cok havada durdugu icin eibach 3 cm lik spor yay alip takdirdim . Kararinda dustu aracim fakat asiri sertlesti . Yoldaki cakil tasini hissettirir oldu kasislerde arka lastikler inerken resmen tas dusurtur adama o derece sertlesmisti . Bende dayanamadim orjinal yaylarimi takdirdim . Yine rahat duramiyorum ve forumumuzdaki konulari inceledikce vogtland yayin bizim araca en uygun oldugunu kullanan arkdaslarin konfordan yana memnun kaldigini gordum .
Simdi siz degerli arkadaslarin yorumlarini paylasmasini bekliyorum aracinda vogtland 3 cm yay kullanan

Simdiden herkeze yorumlari icin tesekkur ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen bende bu konuda merakliyim acaba voglant suan bulunan yaydan yani orjinal yaydan daha yumusak mi

Aynen bende bu konuda merakliyim acaba voglant suan bulunan yaydan yani orjinal yaydan daha yumusak mi

Benim sorum
Yada beklentim orjinal yaylardan daha yumusak olmasi degil . Eibachlar asiri sertti kagithane tunelinde bile araba dalgalaniyordu o derece

İyi akşamlar yay ı taktın ama modeline baktınmı performans mı comfortmu bir çok çeşitleri mevcut onları araştırıp yorumlarını okursan daha iyi bilgi sahibi olursun olmadı şakiriştayn coil arkaları preslet oldu bitti :)

Bumerang ile gönderildi

İyi aksamlar arkadaslar . Yeni aldigim dizel leonum cok havada durdugu icin eibach 3 cm lik spor yay alip takdirdim . Kararinda dustu aracim fakat asiri sertlesti . Yoldaki cakil tasini hissettirir oldu kasislerde arka lastikler inerken resmen tas dusurtur adama o derece sertlesmisti . Bende dayanamadim orjinal yaylarimi takdirdim . Yine rahat duramiyorum ve forumumuzdaki konulari inceledikce vogtland yayin bizim araca en uygun oldugunu kullanan arkdaslarin konfordan yana memnun kaldigini gordum .
Simdi siz degerli arkadaslarin yorumlarini paylasmasini bekliyorum aracinda vogtland 3 cm yay kullanan

Simdiden herkeze yorumlari icin tesekkur ederim

ben bi ara 4.5 vogtland kullanmıstım aracimda leonun normalde kendi yaylarida pek iyi degil o yuzden kasislerden yada cukurlardan gecerken normaline gore biraz daha sertlesme oluyo ama sekmedir yada normal yolda gidiyoken rahatsız edici bisey hic yasamadim sonra yayi arkadasima sattim onda onceden eibech vardi ve vogtlanti kullandiginda cok daha guzel oldugunu soylemisti ama sunuda soyleyim bi kez uzun yol yapayim dedim ve 150 160 km lerde yolun tum hissiyatini aldim hafif engebelerde bile cok fazla tepki gostermisti ama genel itibariyle onerim vogtlantin eibechtan daha konforlu olabilecegi

Ben ikisini de kullandım eibach voglanta göre bana daha iyi geldi salınım yapmıyor
Her iki yayın da konfor hissiyatı aynı sert çukurdan geçiyorsanız yada sette yavaşlama yapmıyorsanız her yayda aynı sıkıntı olacaktır
Almadan önce aynı yayı kullanan bir araç kullanın

Sonunda vogtland 3.5 cm yay ile hem istedigim goruntuyu hemde konforumu kaybetmedim . Cok tatli bir sertlik oldu ve yol tutus oldukca artti . Demekki bizim araclara vogtland marka yay gidiyormus :)

Sonunda vogtland 3.5 cm yay ile hem istedigim goruntuyu hemde konforumu kaybetmedim . Cok tatli bir sertlik oldu ve yol tutus oldukca artti . Demekki bizim araclara vogtland marka yay gidiyormus :)

Hayırlı olsun çok değişken bir durum bana da eibach daha iyi gelmişti

Hayırlı olsun çok değişken bir durum bana da eibach daha iyi gelmişti

Acaba kullandigim eibach yaylarim baska bir araca mi aitti diyorum artik . Cunku arac okadar sertlesmistiki sanki duz yoldaki ufak dalgalanmalarda bile kirilcak gibi çatirdiyordu .. kasisten gecisi zaten iskenceydi . Yavasta gecsem arka aks hizla dusuyor ve sifir esniyordu .. neyseki suan vogtland lar ile orjinaline cok yakin konfor :)

Geri
Üst Alt