Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk3 makyaj olucakmı?

Pantergkhn

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar biliyorum birçok sayfada leon mk3 için makyaj yorumları var bazıları 2016 da diyor bazıları 2017 de diyor bazıları da hiç yapmazlar diyor ben ocak ayından beri leon fr 150 act manuel sıfır alıcam ama makyaj dedikoduları kafamı kurcalıyor 73000 tl para bağlicam az değil aracımı alıp 3 ay sonra karşıma makyajlısı çıkarsa üzülürüm hak verirseniz tabiki sizin duyumlarınız nedir sizce ne zaman makyajlanır bekleyeyimmi biraz daha yoksa alayımmı bu iş açıkçası midemi bulandırdı sizin yorumlarınız gerçekten benim için çok önemli teşekür ederim şimdiden

Selam arkadaşlar biliyorum birçok sayfada leon mk3 için makyaj yorumları var bazıları 2016 da diyor bazıları 2017 de diyor bazıları da hiç yapmazlar diyor ben ocak ayından beri leon fr 150 act manuel sıfır alıcam ama makyaj dedikoduları kafamı kurcalıyor 73000 tl para bağlicam az değil aracımı alıp 3 ay sonra karşıma makyajlısı çıkarsa üzülürüm hak verirseniz tabiki sizin duyumlarınız nedir sizce ne zaman makyajlanır bekleyeyimmi biraz daha yoksa alayımmı bu iş açıkçası midemi bulandırdı sizin yorumlarınız gerçekten benim için çok önemli teşekür ederim şimdiden
İlk önce sizi üyeler kısmından tanımak isteriz
Yakın zamanda makyaj gelmeyecek tabi yeni motor denemesi yapılmayacak olursa yoksa 2-3 yıl daha bu kasa gider

kurye ile elden teslime verildi

Yıl bazında leonu çok incelemedim. Bu araç makyaj gördü mü ki. Gördüyse maksimum 2 sene sonra kasa değişir. Görmediyse bu sene görür o zaman.

Öncelikle sitenin yabancısı olduğum için kendimi tanıtamadım bunun için özür dilerim... O zaman benim beklememe gerek yok dimi şuan ki güncel kasayı alıp yoluma bakimmi siz olsanız ne yapardınız bunarada cevaplarınız için teşekürler #kirlisakal #ismail

1 gün oldu sifir arac cikartali ben sordugumda 2018 diye düsünüyolarmis makyaj degisimini

Bildiğim kadarıyla 2017 de makyajlanıcak ama siz yine de bi doğuşla konuşun derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

doğuş otoyla konuştum şuan için makyajla alakalı bir bilgi gelmedi bize dediler ama bana şuanki üretimde olan araçlarını satmak için söylemiyorlar gibi geliyor çünkü ellerinde 125 hp lik olanı vardı onu bana satmak için öyle bir övdüler ki neredeyse alacaktım son anda vazgeçtim sizden ricam bu ay sonuna kadar ben beklicem eğer makyajla alakalı bir duyum alırsanız beni haberdar ederseniz çok mutlu olurum arkadaşlar

Geri
Üst Alt