Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK3 Farlarda Kumlanma, Yıpranma, Kılcal Çizikler

Seatların far yapısı çok dandik malesef, ibizadada aynısı olmuştu Nano coating ile kaplama yaptırdım bende

3D8649F6-622A-47D6-8EB3-9F071560DC23.jpeg3D8649F6-622A-47D6-8EB3-9F071560DC23.jpeg
merhaba benim farlarım da bu şekilde bu işlemleri yapsam düzelirmi acaba

Konu madem hortlamış, o halde ben de bu konuyu açan arkadaş aktif değilse ya da cevap veremezse diye fikir vermesi açısından açısından birşey iliştirmek istiyorum.
Ankarada içi kirlenen, kumlanma olan veya matlaşan sararan farlar için temizlik yapan bir kaç yere denk geldim. Kendim bizzat yaptırmadım henüz, fakat tek far 45, çift far 70 gibi bir rakam olduğu hatırımda kalmış. Yaptıkları işleri de vakitten yana yoğun olduğumdan görme yada inceleme şansım olmadı hiç. Bu yüzden aklıma not düşmüşüm orayı bir ara ziyaret etmeyi. Ne derece içimize siner yaptırmadan bilemeyiz tabiki. Eğer konuyu açan arkadaşımız buradaysa ve hala elinden öyle işler geliyor ise seve seve yardım edecektir diye düşünüyorum. Ya da en fazla bu bahsettiğim yerlerden birine gidip yarim saat misafir olunabilir.

Bende ankarada oturuyorum dediğiniz gibi yapan yer varsa bakmakta fayda var 2 3 tanınmış yere gittim birinin dediği bu olmaz dışarıdan far camı bulacaksın bizde senin araca uygun şekilde camı değiştiricez sadece bu işleme de 700 tl fiyat verdi bi diğer yer ise 300tl ye yaparım ama olur mu olmaz mı bilemiyoruz kesin birşey söylemem dedi ankara da olup da yaptıran arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim aracı yeni aldım bu şekilde görmek cidden hiç hoşuma gitmiyor. Bu zımpara olayına da işlem arasında astar atmak lazım diyen çok gördüm üst koruyucu katmanı alıyormuş galiba zımpara birkaç ay sonra daha kötü bir görüntü çıkarıyormuş bu işlemi yapmaya da çekiniyorum.

Konu madem hortlamış, o halde ben de bu konuyu açan arkadaş aktif değilse ya da cevap veremezse diye fikir vermesi açısından açısından birşey iliştirmek istiyorum.
Ankarada içi kirlenen, kumlanma olan veya matlaşan sararan farlar için temizlik yapan bir kaç yere denk geldim. Kendim bizzat yaptırmadım henüz, fakat tek far 45, çift far 70 gibi bir rakam olduğu hatırımda kalmış. Yaptıkları işleri de vakitten yana yoğun olduğumdan görme yada inceleme şansım olmadı hiç. Bu yüzden aklıma not düşmüşüm orayı bir ara ziyaret etmeyi. Ne derece içimize siner yaptırmadan bilemeyiz tabiki. Eğer konuyu açan arkadaşımız buradaysa ve hala elinden öyle işler geliyor ise seve seve yardım edecektir diye düşünüyorum. Ya da en fazla bu bahsettiğim yerlerden birine gidip yarim saat misafir olunabilir.
Bendeki de bu şekildeydi
1pQWnN.jpg

Yaptırdıktan sonra;
dLydqD.jpg

1 yıl oldu yaptirali halen parlak duruyor

Geri
Üst Alt