Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk3 bagaj havuzu(konu kilit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

why

Kayıtlı Üye
Merhaba 2015 leon bagaj havuzu kumaş mı lastikmi?Ben kumaşın daha güzel olacağını düşünüyorum.Bagajda ses izolasyonu yapar diye yazmışlar.Kullanan varmı memnun mu?

Ekli dosyalar

• bagaj havuzu kumaş.jpg
    bagaj havuzu kumaş.jpg
    31.1 KB · Görüntüleme: 36
Kauçuk olanı aracımda kullanıyorum, ancak kumaş olan model konusunda fikrim yok, kullanan arkadaşlar varsa görüş belirtirler.

aracı alırken bayide kauçuk olanından verdiler öyle yumuşak da değil, ben memnunum kendisinden zira geçen bagajda, marketten aldığım deterjan patlak çıkınca etrafa dağılmış biraz, eve gidince bagajı boşalttım, çıktım yıkamacıya çıkardım bagaj havuzunu bi iki su tutturdum zaten güneşin altında da 5 dakikada kurudu. geri yerleştirdim bagaja.

alacaksanız kesinlikle kauçuk tavsiye ederim ben.

Bayii verirse para verip almam.Vermezse kumaş hoşuma gitti.Kumaş alırım.

Kumaş olan market kazalarına karşı hiç bir koruma sağlamaz, sadece orjinal zemin döşemesi hasar görmez üzerindeki yükten, ama deterjan, yumurta, kola vb dökülürse alta da geçer illa ki, o da derinlemesine temizlik gerektirecektir, kauçuk olanda su tutun, en fazla sabunlu bir bezle 2 dk ovalayın, mis gibi, tertemiz, pırıl pırıl :)

bende kauçuk var, henüz bagaja bir şey dökülmedi ama bagajı temizlerken çok kolay oluyor, çıkarıyorum arkasına 2 pıt pıt vuruyorum, geri koyuyorum, yaprak toz kir vs gitmiş oluyor :)

Aracı teslim alırken verirlerse almam.Kumaş sizcede daha şık degil mi?:)

kumaş şık olabilir fakat illa bir mukayese edeceksen f/p konusunda ve kullanım olarak kauçuk daha iyi derim ben kendi fikrime göre.

bagaj sonuçta sürekli açık olan ya da insanların görünce aaa ne güzelmiş dediği yer değil ilk bakışta. @faw13 ün de dediği gibi koruma sağlaması açısından kumaşa göre çok çok daha üstün, ayrıca temizliği de çok basit. :)

kumaş şık olabilir fakat illa bir mukayese edeceksen f/p konusunda ve kullanım olarak kauçuk daha iyi derim ben kendi fikrime göre.

bagaj sonuçta sürekli açık olan ya da insanların görünce aaa ne güzelmiş dediği yer değil ilk bakışta. @faw13 ün de dediği gibi koruma sağlaması açısından kumaşa göre çok çok daha üstün, ayrıca temizliği de çok basit. :)
İşlevsellik olarak haklısın ben görsel olarak güzel dedim.İnsanların görmesi degil benim gözüme hoş gelmesi önemli.Ben kaucuk paspas bile sevmem mecburiyetten kışın kaucuk kullanıyorum.

Bence siz kumaşı alın aklınız kalmasın. Ama kauçuk havuz daha kullanışlı haberiniz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt