Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk3 bagaj havuzu(konu kilit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence siz kumaşı alın aklınız kalmasın. Ama kauçuk havuz daha kullanışlı haberiniz olsun.
Merak ettiğim kumaş kullanan varsa malzeme pandizot malzemesi falan mı ?Zaten titiz adamımdır.7 yıllık aracımın bagajı inanın tertemizdi.En güzeli 2'sini görüp karar vermek.

Ben kullanıyorum kaucuk olandan bagajda sürekli çocuk arabası ve motor ekipmanları bulunuyor çok güzel alta birşey geçmiyor kumaş olanın alt kısmı nasıl onu iyi incelemek gerek altında kaucuk varsa yada paspaslarda olduğu gibi sert örgülü ise alına bilir güzel görüntü verir fakat işlevi çok memnun edeceğini sanmıyorum

kurye ile elden teslime verildi

Ben kullanıyorum kaucuk olandan bagajda sürekli çocuk arabası ve motor ekipmanları bulunuyor çok güzel alta birşey geçmiyor kumaş olanın alt kısmı nasıl onu iyi incelemek gerek altında kaucuk varsa yada paspaslarda olduğu gibi sert örgülü ise alına bilir güzel görüntü verir fakat işlevi çok memnun edeceğini sanmıyorum
Ürüne bakıp oyle alırım.Araç daha gelmedi neyin peşine düştüm.Hayırlısıyla dedikleri tarihte teslim etselerde kazasız belasız binsek.

Herzaman Kauçuk bagaj havuzu daha mukavemetli olur akan kokan seylere Kars'ı

• Beğen
Reaksiyonlar: why
Bende kauçuk olanı kullanıyorum her türlü ıslanma ve kirlenme de temizleme imkanı var tavsiye ederim.

Tavsiyeleriniz için teşekkur ederim.Her ne kadar hoşuma gitmesede kauçuk alacagım. :)
Aklın yolu bir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt