Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK2 Pedal Takımı Uyumu

Hezarfen

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Aliexpress'te Leon Mk2 açıklamasıyla pedal yok.
Öğrendiğim kadarıyla da Golf 5 ile aynı pedalı kullanıyor.
Ben de alttaki ürünü satın aldım

Car styling Stainless Steel pedal For Volkswagen vw Golf 5 6 Jetta MK5 MK6 Scirocco CC Passat B6 B7 TIGUAN Toureg Skoda Octavia-in Pedals from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

ama satıcı ısrarla senin aracınla uyumlu değil diye siparişi iptal ettirdi. Ben de satmak istemiyorsa vardır bir bildiği dedim iptal ettim.

Size de sorayım. 2010 model MK2 manuel Leon'un pedalları hangi Volkswagen modeliyle uyumludur? veya aliden MK2 için pedal satın aldığınız bir satıcı varsa linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Selamlar,

Aliexpress'te Leon Mk2 açıklamasıyla pedal yok.
Öğrendiğim kadarıyla da Golf 5 ile aynı pedalı kullanıyor.
Ben de alttaki ürünü satın aldım

Car styling Stainless Steel pedal For Volkswagen vw Golf 5 6 Jetta MK5 MK6 Scirocco CC Passat B6 B7 TIGUAN Toureg Skoda Octavia-in Pedals from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

ama satıcı ısrarla senin aracınla uyumlu değil diye siparişi iptal ettirdi. Ben de satmak istemiyorsa vardır bir bildiği dedim iptal ettim.

Size de sorayım. 2010 model MK2 manuel Leon'un pedalları hangi Volkswagen modeliyle uyumludur? veya aliden MK2 için pedal satın aldığınız bir satıcı varsa linkini atabilir misiniz?
Aynı ürün tam oturması gerekli başka satıcı ile iletişime geçin gerekirse resim gönderin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı ürün tam oturması gerekli başka satıcı ile iletişime geçin gerekirse resim gönderin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de öyle düşünüyordum ama satıcı ısrarla iptal etmemi isteyince aklıma kurt düştü.
Emin olmak istedim. Bilgi için teşekkür.
Neyse ben farklı satıcılardan sorayım.

Geri
Üst Alt