Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk2 fr arka stop.

Bertone91

Kayıtlı Üye
Aracım park halindeyken sol arka stop lambam kasten vurularak çatlatilmiş bu canimi çok sıktı yenisini taktirmak istiyorum nasil temin edebilirim,ikinci el buluna bilirmi.

Aracım park halindeyken sol arka stop lambam kasten vurularak çatlatilmiş bu canimi çok sıktı yenisini taktirmak istiyorum nasil temin edebilirim,ikinci el buluna bilirmi.
fr stop olarak ikinci elini bulmak zor gibime geliyor zaman ve şans lazım...hangi taraf sağ sol etkadan bakayım kaç para ona göre alırsınız...

Sol bağaj kapağı üzerindeki kısmi duran arabadan ne istiyorlar anlamiyorum sol kapimida çizmişler.

Sol bağaj kapağı üzerindeki kısmi duran arabadan ne istiyorlar anlamiyorum sol kapimida çizmişler.
her bir parcası tanesi 351.58 kuruş gözüküyor... yani 352x4 ...son söz servisin + çıkmacıdan bulursanızda bu fiyata göre bakarsınız...
[doublepost=1452724451,1452724308][/doublepost]
aracınızda kasko yok mu kaskodan değiştirin ...

Çok teşekkür ederim tek parça halinde servisten temini mümkünmü acaba aracimda kaskom var ama çatlak için far deiştirirlermi ki aracimi alali 1 ay oluyo kaskoyla daha önce hiç işim olmadi.

Çok teşekkür ederim tek parça halinde servisten temini mümkünmü acaba aracimda kaskom var ama çatlak için far deiştirirlermi ki aracimi alali 1 ay oluyo kaskoyla daha önce hiç işim olmadi.
valla kaskodan bende pek anlamam cunku hayatıma bunca zaman hiç girmedi..ne desem boş...
tabii ki tek de satılıyor parca parça..stop lambayı sökünce iç kısımlarda bi yerde ürün etiketi olacak üstünde parça kodun yazar...parça kodunu göstermedi cunku benım pcide...parca koduyla gidersen servisin işini kolaylaştırırsınız gitmesenizde servis bulur sıkıntı yok...

Aracı çekemeyen çok var arkadaşım ne yazık ki böyle hayvanlar var zarar veren
Siz servise gidip fiyat alın FR stopları çıkma imkansıza yakın nerdeyse serviste metin abinin verdiği fiyatta ister yada üzerine ekleme yapar birde güzel işçilik eklerler

kurye ile elden teslime verildi

Aracı çekemeyen çok var arkadaşım ne yazık ki böyle hayvanlar var zarar veren
Siz servise gidip fiyat alın FR stopları çıkma imkansıza yakın nerdeyse serviste metin abinin verdiği fiyatta ister yada üzerine ekleme yapar birde güzel işçilik eklerler

kurye ile elden teslime verildi
yok laa ne işciliği kendin bile değiştirirsin soketli sök tak el beceresine bağlı servise gerek yok :D

Geri
Üst Alt