Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK1 ve 1P için tampon dili

şenol sizin tamponlara şahane olur..çünkü tamponun altındaki çikintilarla ayni hizzada neredeyse..kişisel görüşüm kimse kızmasın cupra tamponlarla ne kadar alakasizsa sizin tamponla bi o kadar uyumlu olur

alip taktiriyim o zaman herkezede fikir olmus olur nerden temin ediyosunuz bunlari

Bunların Ibiza'ya göre olanı varmı acaba..?

Bunların Ibiza'ya göre olanı varmı acaba..?

Sezgin, bende aynı ürünün fgiberden yapılmışı var. Daha önceki aracım için almıştım. Ürün fiber gelince takmaktan vazgeçtim. Senin araçta bir ölçeriz. Eğer oluyorsa orjinalini sipariş edersin. Ibiza için üretildiğini sanmıyorum.

Sezgin, bende aynı ürünün fgiberden yapılmışı var. Daha önceki aracım için almıştım. Ürün fiber gelince takmaktan vazgeçtim. Senin araçta bir ölçeriz. Eğer oluyorsa orjinalini sipariş edersin. Ibiza için üretildiğini sanmıyorum.

Abi,incecik parça zaten fiber olsa nolucak olmasa nolucak :) uyarsa takarız abi...

tamamdır teşekkür ederim yarın bakıcam..

Geri
Üst Alt