Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon MK1 kumandadan cam indirme ve kumardayla tek kapı açma

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında METEGE tarafından paylaşıldı.

1. METEGE

METEGE SCW Üyesi

51
    46
    18
    Arkadaşlar Bugün akşam üstü aracıma VAG comla bağlanarak uzun kodlama ile parametreleri değiştirip kumandadan açma ve kapama tuşlarına basarak camları istediğiniz yere kadar açıp istediğiniz yere kadar kapama ve kumandaya ilk basışta sadece şöför kapısının açılması ikinci basışta diğer kapılar, bagaj kapağı ve benzin deposunun açılması özelliklerini yükledik. Kendi modülüme ait değerler ve değişmesi gereken değerlerle ilgili olarak dokümanı paylaşacağım. Telefonumun USB kablosu problem çıkardığı için resim paylaşamıyorum ama değişmesi gerekn parametreleri verdiğim zaman konfor modülü aynı olan arkadaşlar kendi araçlarına rahatlıkla yükleyebilecekler.

karamurat, KİREÇ, memet_one ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    İlgiyle bekliyorum :) Yalnız cam açma muhabbetinde tüm camlar mı açılıyor yine anahtar takılarak yapılan gibi?

3. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.317
    4.511
    113
    fermada bekliyoruz...

4. METEGE

METEGE SCW Üyesi

51
    46
    18
    Kumandadan kapı açma tuşuna basılı tuttuğunuz kadar açılıyor, bırakınca duruyor; kapatma tuşuna basılı tutunca kapanıyor bıraktığınz yere kadar. Dört camı aynı arda açıp kapatıyor kapıya anahtar takarken yaptığımız gibi, ama kumandadan yapıyoruz, maksat yaz günleri falan araca girmeden içinin hava sirkülasyonunu sağlamak. :)

Hemen ilgili parametreleri giriyorum :)

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. METEGE

METEGE SCW Üyesi

51
    46
    18
    Buyrun sevgili arkadaşlar :) kendi aracımın konfor modül numarasına göre değerlerde yapılan değişikikler

Seat Leon Signo MK1

1J0959799AH comfor modul numarasi

Com portlu bilgisayar lazim birde rs232 uclu kablo gerekli

Degisiklik yapilan satirlar
    4283-10-4
    4289-10-4
    8628-242-246
    12724-250-254
    16820-242-246
    20916-250-254

Son dört satırın herbiri bir cam için. Kolay gelsin :) İnşallah çoğunuzunki ile aynıdır modül numarası....

Leonm@nia ve kfy bunu beğendi.
  6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Güzel iş.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  7. MEHMET TOLEDO

MEHMET TOLEDO SCW Üyesi

23
    19
    3

Bunu beğendi. METEGE bunu beğendi.
  8. karamurat

karamurat SCW Üyesi

49
    16
    8
    Verdiğiniz kodlar sadece cam açma kapatma ile ilgili mi yoksa kapıların açılmasıyla ilgili olanlar da var mı içlerinde? Sorma amacım tek basışta sadece şoför kapısı açılığ diğerlerinin açılmaması özelliğini aktif etmek istemiyorum. Sadece cam açma kapama modülünü aktif etmek istiyorum. Aracım 2004 leon 1.6 16v signo plus bu özellikleri kullanabilir miyim?

Sayfayı Paylaş