Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon mercek far..

Servisten merceklli far alabilirsiniz yükseklik ayarı ve saga sola dönüş duyarlılığı çalışmıyor maalesef yada yada dışarıda yaptıracaksınız eğer disarda yaptıracaksanizmerceklerin hella olmasına dikkat edin ve sakın su Çin mallarindan yaptırmayın xenon ise philps olmasına özen gosterirseniz gayet verimli bir sonuc alırsınız sitede benim yaptıgım bir çok ornegide mevcut isterseniz oradan baka bilirsiniz

H7 philps var bende servisten mercekli far takımı almayı düşünüyorum xenonları değişmem gerekecek mi H1 olarak ?

Dursun bendeki optiklerinin su almasını baban halletti, farların tahliyesine hortum ekledi hiç su almıyor aklında olsun. Ama şu ampullerin merkezlemesini çok iyi yapamadı sanırım, farlar ilk halindeki kadar iyi aydınlatamıyor gibi geliyor bana:) Sen gelene kadar bekleyeceğim, bitir de gel işkembeci kokoreççi dondurmacı bizi bekliyor haha

Abicim arac yatıyorsa Burdada yapa bilirim kargo edersen farlari abicim Burdada yapiyorum gene çalışıyorum anlayacağın :)

Dursun Usta Sne gelene kadar Yeminliyim kimseye dokundurtmuyorum farlarımı ama en azından sisler ve Farlar için Şu Beyaz Ampüllerden bi tavsiye verde böyle sarı sarı dolaşmayalım ortalıkta:eek:

Dursun bendeki optiklerinin su almasını baban halletti, farların tahliyesine hortum ekledi hiç su almıyor aklında olsun. Ama şu ampullerin merkezlemesini çok iyi yapamadı sanırım, farlar ilk halindeki kadar iyi aydınlatamıyor gibi geliyor bana:) Sen gelene kadar bekleyeceğim, bitir de gel işkembeci kokoreççi dondurmacı bizi bekliyor haha
Gideriz abicim benim neden gitmeyelimki önce arabayı halledelim sonra gene yemek yemeğe :)

Dursun Usta Sne gelene kadar Yeminliyim kimseye dokundurtmuyorum farlarımı ama en azından sisler ve Farlar için Şu Beyaz Ampüllerden bi tavsiye verde böyle sarı sarı dolaşmayalım ortalıkta:eek:
philips-diamond-vision çok rahat ısını görecektir bunu kullana bilirsin

Geri
Üst Alt