• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon mercek far..

GKN

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sıfır veya ikinci el orjinal mercek far arıyorum makyajlı kasa için.. teşekkürler

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
ya dışarda yaptırıcan ya servisten alıcan

GeniuS

Kayıtlı Üye
Servisten merceklli far alabilirsiniz yükseklik ayarı ve saga sola dönüş duyarlılığı çalışmıyor maalesef yada yada dışarıda yaptıracaksınız eğer disarda yaptıracaksanizmerceklerin hella olmasına dikkat edin ve sakın su Çin mallarindan yaptırmayın xenon ise philps olmasına özen gosterirseniz gayet verimli bir sonuc alırsınız sitede benim yaptıgım bir çok ornegide mevcut isterseniz oradan baka bilirsiniz

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
Servisten merceklli far alabilirsiniz yükseklik ayarı ve saga sola dönüş duyarlılığı çalışmıyor maalesef yada yada dışarıda yaptıracaksınız eğer disarda yaptıracaksanizmerceklerin hella olmasına dikkat edin ve sakın su Çin mallarindan yaptırmayın xenon ise philps olmasına özen gosterirseniz gayet verimli bir sonuc alırsınız sitede benim yaptıgım bir çok ornegide mevcut isterseniz oradan baka bilirsiniz
Dursunum canım kardeşim ne zaman geliyon hadi seni bekliyoz :) izine geldinmi halledive şu benim farları kardeşim :)

Üst Alt