Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon masraf çıkarır mı ?

araç almadan önce tek yapmanız gereken şey;
araç sahibinle araç turu atmak kullanımını görmek,
acemi şöforun arabası alınmaz masraf cıkartır......kimi hor kullanır kimi severek kullanır herkesin sevdiği bişi vardır....bilinçli olmak gerekir
Arabaya bindim yaklaşık 10 km gezdim, bu esnada bi sıkıntı görmedim.. Sadece motor arıza lambası yanıyor ve bunun ne olduğunu bilmiyorum. Açıkçası biraz araştırdım ama bi sonuca varamadım. Cuma günü Kocaelide göstericem bakalım ne çıkacak

Arabaya bindim yaklaşık 10 km gezdim, bu esnada bi sıkıntı görmedim.. Sadece motor arıza lambası yanıyor ve bunun ne olduğunu bilmiyorum. Açıkçası biraz araştırdım ama bi sonuca varamadım. Cuma günü Kocaelide göstericem bakalım ne çıkacak
Arıza durumu sensör kaynaklı olabilir yada ekstra yapılmış bir uygulama da olabilir seat elektrik aksamı olarak sıkıntılı daha doğrusu vw nin bütün araçları sıkıntılı
Kocaelinde nereye gideceksiniz servise ise yusuf ustaya selam söyleyin kontrol eder sıkıntı nerdeyse bulur

öle bişi olsa yolda b
motor kaputu açınca sensörler beyinler ne cok şeyler var dimi....hepsi birbirine bağlı en ufak sarsıntıda yakmış demekki eğer sürüşde sıkıntı yoksa....arıza tespit en doğru karar olacaktır şudur diyemeyiz arıza kodu lazım :)

Arıza durumu sensör kaynaklı olabilir yada ekstra yapılmış bir uygulama da olabilir seat elektrik aksamı olarak sıkıntılı daha doğrusu vw nin bütün araçları sıkıntılı
Kocaelinde nereye gideceksiniz servise ise yusuf ustaya selam söyleyin kontrol eder sıkıntı nerdeyse bulur
Yusuf Usta nerede kardeşim ? Ben izmite geçicem sanayide mi acaba ?
[doublepost=1477515997,1477515932][/doublepost]
öle bişi olsa yolda b

motor kaputu açınca sensörler beyinler ne cok şeyler var dimi....hepsi birbirine bağlı en ufak sarsıntıda yakmış demekki eğer sürüşde sıkıntı yoksa....arıza tespit en doğru karar olacaktır şudur diyemeyiz arıza kodu lazım :)
Bu wv grubunun araçlarını çok arıza verdiğini bizzat golf4 ile gördüm fakat yine wv grubu aldım :) Yani bana inşallah "keşke japon alsaydım" dedirtmez

japanların parçaları vw nın ıkı katı ama sağlam araba şöfor iise....
Yusuf Usta nerede kardeşim ? Ben izmite geçicem sanayide mi acaba ?
[doublepost=1477515997,1477515932][/doublepost]
Bu wv grubunun araçlarını çok arıza verdiğini bizzat golf4 ile gördüm fakat yine wv grubu aldım :) Yani bana inşallah "keşke japon alsaydım" dedirtmez

Düzgün bir araçsa sıkıntı çıkarmaz güle güle bin. Ama leon masraflı araçtır. Jant tampon air filan derken yaptıkça yapası geliyor insanın. O yüzden biraz masraflı

MUSTAFA SARI

vag com ile tarat, arıza ışığı neden yanıyor anlaşılır, hatayı kaldırdımı işık da söner...

Düzgün bir araçsa sıkıntı çıkarmaz güle güle bin. Ama leon masraflı araçtır. Jant tampon air filan derken yaptıkça yapası geliyor insanın. O yüzden biraz masraflı

MUSTAFA SARI
Yani araba zaten yakışıklı, ben oyle cok sey yapmam, zaten 1 yil binip satarim büyük ihtimalle :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt