Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon masraf çıkarır mı ?

justasecond

Kayıtlı Üye
2008 model leon aldım daha 3 gün önce, bu araç masraflı bir araç mı acaba ? Bana kısa sürede bir problem çıkarır mı ?

temiz bakıldıysa çıkarmaz ama araç doğru düzgün bakım görmediyse yağı suyu kontrol edilmediyse sıkıntı çıkarır tavsiyem ufak bir masraf yaparak şuan seatta kampanya var lpg yoksa araçta servise götürüp kdv dahil 299 liraya komple filtre ve yap değişimini yaptırım derim o yönden kafa rahat olur en azından

temiz bakıldıysa çıkarmaz ama araç doğru düzgün bakım görmediyse yağı suyu kontrol edilmediyse sıkıntı çıkarır tavsiyem ufak bir masraf yaparak şuan seatta kampanya var lpg yoksa araçta servise götürüp kdv dahil 299 liraya komple filtre ve yap değişimini yaptırım derim o yönden kafa rahat olur en azından
Kardeşim benim babam zaten bu işi yapıyor, tüm bakımlarını bu haftasonu yapıcam, hem zaten lpg var, dediğiniz gibi almazlar aracı servise..

9 sene iki kasa leon kullandım. Sadece bakım yaptırdım başka da birşey olmadı. Ama şansınıza bağlı. Bir de önceki kullanıcılar önemli tabi

bence birşey çıkarmaz masrafı yoktur 1.6 motorun eski sahibide etkin bir faktör ama

Su an motor ariza lambasi yaniyor. Alirken de vardi manifold olabilir dediler. Boyle bir durumla karşılastiniz mi acaba ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öyle masraflı bir araç değil ama masraf çıkarsada arabanın arkasına yazarsın "babam sağolsun" :D

araç almadan önce tek yapmanız gereken şey;
araç sahibinle araç turu atmak kullanımını görmek,
acemi şöforun arabası alınmaz masraf cıkartır......kimi hor kullanır kimi severek kullanır herkesin sevdiği bişi vardır....bilinçli olmak gerekir

Geri
Üst Alt