Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon marşbiyel yardım

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında TAYLAN27 tarafından paylaşıldı.

1. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    iyi günler aranıza yeni katıldım kendimi inş ileriki günlerde daha iyi tanıtacağım yanlız acil bir sorum olacak aracımızın sağ ön marşbiyel kapağı kayboldu bunu nerden temin edebilirim serviste yok ilgi ve alakanıza tşk ederim Eki Görüntüle 3431

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Servise sipariş veriyosunuz getirtiyorlar yok diye bişey yok vereceksiniz siparişi getirtecekler benim de kaybolduğunda sipariş verdim getirttiler takım halinde... bu arada üyelerimiz bölümüne bir konu açıp kısaca kendinizi tanıtırsanız bu 2 dakikanızı almayacaktır......:eek:key:

3. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    marşbiyeli komple getirtiriz dediler sadece kapak olmaz diyorlar.resimdede yuvarlak içine aldım aracımızın marşbiyel kapak yerini... kriko kapağı yani

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Demek istediğinizi gayet iyi anladım ve söylüyorum kapaklar ayrıyetten getirtiliyor bunu hangi servis söylüyosa sallıyo ben de 2008model aracımda kapak düşürdüm gittim sipariş verip getirtip aldım gayet basit kutunun içinden astarlı 4 tane kapak çıkıyor boyatıyosunuz şimdi nasıl oluyoda yok komple getirtiyoruz diyolar anlayamıyorum bence doğuş arayıp parça kodunu alıp tekrar gidin parça kodunu verin onlar getirtsin beceremiyolarsa.....

5. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    ilgi ve alakana tşk ederim tekrar şansımı deniycem servise gidip.

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    kesinlikle getirirler

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Kolay a kaçıp yok komple satılıyo falan demesinler 4lü takım halinde satılıyor o kapaklar....

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.359
    113
    eğer oradaki servisler yok derlerse benimle irtibata geçin ben sizi yönlendiririm kargo ile göndeririz.

9. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Bu isin zoru yok ki Serhat..ha komple marsbiyel getirtiyosun yada sadece kapaklarını..yapılan is siparis aşamasında aynıdır..Bunun adı tamamen kıllık..çok kızıyorum böyle seylere:(

Sayfayı Paylaş