Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon marşbiyel yardım

TAYLAN27

Kayıtlı Üye
iyi günler aranıza yeni katıldım kendimi inş ileriki günlerde daha iyi tanıtacağım yanlız acil bir sorum olacak aracımızın sağ ön marşbiyel kapağı kayboldu bunu nerden temin edebilirim serviste yok ilgi ve alakanıza tşk ederimEkli dosyayı görüntüle 3431

iyi günler aranıza yeni katıldım kendimi inş ileriki günlerde daha iyi tanıtacağım yanlız acil bir sorum olacak aracımızın sağ ön marşbiyel kapağı kayboldu bunu nerden temin edebilirim serviste yok ilgi ve alakanıza tşk ederimEkli dosyayı görüntüle 3431

Servise sipariş veriyosunuz getirtiyorlar yok diye bişey yok vereceksiniz siparişi getirtecekler benim de kaybolduğunda sipariş verdim getirttiler takım halinde... bu arada üyelerimiz bölümüne bir konu açıp kısaca kendinizi tanıtırsanız bu 2 dakikanızı almayacaktır......:eek:key:

marşbiyeli komple getirtiriz dediler sadece kapak olmaz diyorlar.resimdede yuvarlak içine aldım aracımızın marşbiyel kapak yerini... kriko kapağı yani

marşbiyeli komple getirtiriz dediler sadece kapak olmaz diyorlar.resimdede yuvarlak içine aldım aracımızın marşbiyel kapak yerini... kriko kapağı yani

Demek istediğinizi gayet iyi anladım ve söylüyorum kapaklar ayrıyetten getirtiliyor bunu hangi servis söylüyosa sallıyo ben de 2008model aracımda kapak düşürdüm gittim sipariş verip getirtip aldım gayet basit kutunun içinden astarlı 4 tane kapak çıkıyor boyatıyosunuz şimdi nasıl oluyoda yok komple getirtiyoruz diyolar anlayamıyorum bence doğuş arayıp parça kodunu alıp tekrar gidin parça kodunu verin onlar getirtsin beceremiyolarsa.....

ilgi ve alakana tşk ederim tekrar şansımı deniycem servise gidip.

eğer oradaki servisler yok derlerse benimle irtibata geçin ben sizi yönlendiririm kargo ile göndeririz.

Kolay a kaçıp yok komple satılıyo falan demesinler 4lü takım halinde satılıyor o kapaklar....
Bu isin zoru yok ki Serhat..ha komple marsbiyel getirtiyosun yada sadece kapaklarını..yapılan is siparis aşamasında aynıdır..Bunun adı tamamen kıllık..çok kızıyorum böyle seylere:(

Geri
Üst Alt