leon marşbiyel yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon marşbiyel yardım

TAYLAN27

Kayıtlı Üye
iyi günler aranıza yeni katıldım kendimi inş ileriki günlerde daha iyi tanıtacağım yanlız acil bir sorum olacak aracımızın sağ ön marşbiyel kapağı kayboldu bunu nerden temin edebilirim serviste yok ilgi ve alakanıza tşk ederim Ekli dosyayı görüntüle 3431

LeonRider

Kayıtlı Üye
iyi günler aranıza yeni katıldım kendimi inş ileriki günlerde daha iyi tanıtacağım yanlız acil bir sorum olacak aracımızın sağ ön marşbiyel kapağı kayboldu bunu nerden temin edebilirim serviste yok ilgi ve alakanıza tşk ederim Ekli dosyayı görüntüle 3431
Servise sipariş veriyosunuz getirtiyorlar yok diye bişey yok vereceksiniz siparişi getirtecekler benim de kaybolduğunda sipariş verdim getirttiler takım halinde... bu arada üyelerimiz bölümüne bir konu açıp kısaca kendinizi tanıtırsanız bu 2 dakikanızı almayacaktır......:eek:key:

TAYLAN27

Kayıtlı Üye
marşbiyeli komple getirtiriz dediler sadece kapak olmaz diyorlar.resimdede yuvarlak içine aldım aracımızın marşbiyel kapak yerini... kriko kapağı yani

LeonRider

Kayıtlı Üye
marşbiyeli komple getirtiriz dediler sadece kapak olmaz diyorlar.resimdede yuvarlak içine aldım aracımızın marşbiyel kapak yerini... kriko kapağı yani
Demek istediğinizi gayet iyi anladım ve söylüyorum kapaklar ayrıyetten getirtiliyor bunu hangi servis söylüyosa sallıyo ben de 2008model aracımda kapak düşürdüm gittim sipariş verip getirtip aldım gayet basit kutunun içinden astarlı 4 tane kapak çıkıyor boyatıyosunuz şimdi nasıl oluyoda yok komple getirtiyoruz diyolar anlayamıyorum bence doğuş arayıp parça kodunu alıp tekrar gidin parça kodunu verin onlar getirtsin beceremiyolarsa.....

TAYLAN27

Kayıtlı Üye
ilgi ve alakana tşk ederim tekrar şansımı deniycem servise gidip.

PATRON

Administrator
eğer oradaki servisler yok derlerse benimle irtibata geçin ben sizi yönlendiririm kargo ile göndeririz.

babaerkan

Kayıtlı Üye
Kolay a kaçıp yok komple satılıyo falan demesinler 4lü takım halinde satılıyor o kapaklar....
Bu isin zoru yok ki Serhat..ha komple marsbiyel getirtiyosun yada sadece kapaklarını..yapılan is siparis aşamasında aynıdır..Bunun adı tamamen kıllık..çok kızıyorum böyle seylere:(