Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon marşpiyel ve ön tampon eki

2013 model beyaz renkteki aracıma marşpiyel ve ön tampon eki uygulamayı düşünüyorum. Saygıdeğer forumdaşlarıma danışmadan iş yapmak istemedim. Tampon, marşpiyel ve aracımı yakışıklı gösterecek diğer tavsiyelerinize ihtiyacım var. Önerileriniz nelerdir dostlarım?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Spoiler var mı yok ise spoiler yaptır birde cam çitası güzel görüntü veriyor
RS tuning var sponsorumuz internetten modellere bakıp kendisi ile iletişim kurabilirsin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ön ve yan aero ekler olabilir. Dynamic ön tampon eki de bence şık, bu ara ben de ön lipi dynamic ön ekle değiştirmeyi düşünüyorum. Arkaya da egsoz varsa difüzör güzel olur. Ayna kapakları var batman ayna kapağı diye geçiyor, o da ilgini çekebilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2013 model beyaz renkteki aracıma marşpiyel ve ön tampon eki uygulamayı düşünüyorum. Saygıdeğer forumdaşlarıma danışmadan iş yapmak istemedim. Tampon, marşpiyel ve aracımı yakışıklı gösterecek diğer tavsiyelerinize ihtiyacım var. Önerileriniz nelerdir dostlarım?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kaliteli olsun diyorsan marşpiyel, spoiler, difüzör bunların SPİDER markasını al fiyat biraz pahalı ama parçaları ince ve güzel oturuyor

İstanbul’daysanız sizi yönlendirebilirim ben MK 2 aracıma yeni yaptırdım çokta memnun kaldım

Geri
Üst Alt