Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon lpg tecrübelerinizi-tavsiyelerinizi paylaşırmısınız???

26 bine bir bayana verdim yavruyu,, tüm tesisatımı söktüm orj. haliyle sattım.. içim acıdı ama yeni ufuklarada yelken açtım bu arada :) Sen yılda kaç km. yol gidiyorsun? Arabanın garantisi bitti mi? Sana LPG şart mı değil mi onu hesaplayalım önce..!

allah hayırlı etsin kıvançım...benim araç 21000 km de vede ekimin 10 unda tam 2 yıl olacak...garantiside o zaman bitecek yani topu topu 2 ylda 21000 km...

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

kanka gökhan abinin durumu özel. sürekli rampa olan yerde kullanıyor aracını benzinde 14 gibi değerler görmesi muhtemel. benzinde 14 lt yakan araç lpgde hiç yakmasa 18 lt yakar. 14*3,28 = 46 tl 18 * 1,69 = 30,42 yapar arada 100 kmde 15 liralık bir fark oluşur. 1000 kmde 150 10000 kmde 1500 lira. bence gökhan abinin maliyetini fazlası ile çıkartır.

emrecim kesinlkle çıkar...

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

Arkadas ne tüp müş bea oku oku ben bıktım okumaktan yaa walla helal olsun ne diyim :)

bıkmak yok!!!:):):)

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

sorma benim içim sıkıldı resmen..
ama merak ediyorum arada yazılanları.. :)

alemsin yiğit..

Gökhan abi 2 senede 21K km mi yol yaptın. ??
benim 1 sene daha dolmadı 23K oldu..bi de tüp düşünüyosun yahu abim.. :)

Gökhan,km. fazla yapmıyosan eğer bence hiç lpg işine girme...

Gökhan ısınamadım deyip konu sahibi olup bide soruya cevap istiyorsun, çıkar ağzındaki baklayı:D istemem yan cebime koy, wallahi bişey demiyecem söz:)

Gökhan ısınamadım deyip konu sahibi olup bide soruya cevap istiyorsun, çıkar ağzındaki baklayı:D istemem yan cebime koy, wallahi bişey demiyecem söz:)

abi ben hayatta lpg takmam...ahanda çıkardım:)faruk abi bi abilik yap bana olurmu. aracına yaptığın ekonomi girişimlerini bana artvin gibi bir yerde yapabileceğim tarzda tavsiye edermisin???

abi ben hayatta lpg takmam...ahanda çıkardım:)faruk abi bi abilik yap bana olurmu. aracına yaptığın ekonomi girişimlerini bana artvin gibi bir yerde yapabileceğim tarzda tavsiye edermisin???

abicim oralarda bu işi yapabileceğin bir yer bulman çok zor beee, headers desen egsozcuya ne der acaba:) diğer 2 cihazı da bulabileceğini pek sanmıyorum oralarda. Sen bu taraflara gelirsen seve seve ilgilenirim beraber yaptırtırız hatta ama Artvinden sana yardım edebilmem pek mümkün değil.

abicim oralarda bu işi yapabileceğin bir yer bulman çok zor beee, headers desen egsozcuya ne der acaba:) diğer 2 cihazı da bulabileceğini pek sanmıyorum oralarda. Sen bu taraflara gelirsen seve seve ilgilenirim beraber yaptırtırız hatta ama Artvinden sana yardım edebilmem pek mümkün değil.

ya işte ne kadar garibanız abi şimdi güneydoğuda gidin diyarbakıra oraya buraya ne istersen alırsın satarsın herşeyin kıralını bulabilirsin ama artvinde üzerimize pantolon bulamıyoruz ama biz ülkemizi seviyoruz dağa çıkmıyoruz asla da aklımızdan geçirmeyiz...ama gel gelelim onlara açılım istiyorlar kardeşlik???!!!için ben de artvinli açılımı istiyorum biz ezilen artvinliler olarak...ya kusura bakma abi duygulandım bir anda halimize:)inşallah yolumuz düşer o taraflara abi ama bu işleri yaptırmak için değil sizlerle tanışmak için...

ya işte ne kadar garibanız abi şimdi güneydoğuda gidin diyarbakıra oraya buraya ne istersen alırsın satarsın herşeyin kıralını bulabilirsin ama artvinde üzerimize pantolon bulamıyoruz ama biz ülkemizi seviyoruz dağa çıkmıyoruz asla da aklımızdan geçirmeyiz...ama gel gelelim onlara açılım istiyorlar kardeşlik???!!!için ben de artvinli açılımı istiyorum biz ezilen artvinliler olarak...ya kusura bakma abi duygulandım bir anda halimize:)inşallah yolumuz düşer o taraflara abi ama bu işleri yaptırmak için değil sizlerle tanışmak için...

Başımız üstünde abicim ne demek, bizde açılıma falan gerek de yok. Neyin açılımını yapmaya çalışıyorlar onu da anlamış değiliz zaten, açılıma dair açıklama isteyen yada soru soranlara da bi dünya zılgıt atıyorlar onu hiç anlamış değilim. Silah bırak ateşkes diyorlar gündemdeki olaylara bak. Bu açılımda bir etnik kökeni kullanıyorlar ama asıl amaç çok daha farklı hiç inandırıcı gelmiyor.

Neyse, konu neydi:) Gaza geldik yine, tüm gün gündemde kalınca yorumlar da etkileniyor bundan.

Geri
Üst Alt