Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon lpg tecrübelerinizi-tavsiyelerinizi paylaşırmısınız???

teşekkür ederim kardeşim bu samimi cevaplarından dolayı aslında ya dizel yada az binmek:)

Gökhan abi bizde babamla denedik az binelim diye zaten tüpe yanasmıyor ama olmuyor araba her daim sart hele aracın seat ise hiç düşünme dayanamayıp alıcan duyunu binecen ama evlilik var şimdiden mutluluklar dilerim gökhan abi :)

Gökhan abi bizde babamla denedik az binelim diye zaten tüpe yanasmıyor ama olmuyor araba her daim sart hele aracın seat ise hiç düşünme dayanamayıp alıcan duyunu binecen ama evlilik var şimdiden mutluluklar dilerim gökhan abi :)

teşekkür ederim atillacım ben broadwayıma bile takmamıştım ki buna takayım ama insanın aklına da gelmiyor değil...

Lastiğin yerine olan depolar var hatta kıvanç (karapale) arkadaşımız aracını satarken sökmüştü onda vardı sanırım hala elinde! ben şahsen aracıma taktırmam onunda ayrı bakımları var belirli contalar değişiyo falan bide LPG li araçta arıza ışığı sen ne kadar söndürsende gene yanıyo genellikle gördüğüm bu ben Şahsen aracıma kıyıp taktırmazdım 1.6 leonum olsa taktırmam... ustalarımda kesinlikle tavsiye etmiyolar benzinli araca LPG ama memnun olan arkadaşlarımız da var mesela Emre (mayham) o memnun....

herkezin kişisel görüşü ama gökhan hocama tavsiye ederim... korkmadan basabiliyorsun? gitmek istediğin yere acaba kaç para yakar diye terettütte kalmıyorsun.. zaten bu 1.6 motorların LPG uyumu sorunsuz,, hatta şuan vw 1.6 LPG li fabrika çıkışı araç bile üretmeye başladı.. gerisini sen düşün? Ben çok memnundum ama aracı sattığım kadın fazla pipirikti ve sökülmesini istedi.. 2 gün sonra aradı.. Kıvanç bey LPG mi geri taktırmak istiyorum dedi :)

ingiliz kraliyet ailesinin araçlarının lpg li olduğunu bilirmisiniz:)
biz onlardan zengin değiliz:)

herkezin kişisel görüşü ama gökhan hocama tavsiye ederim... korkmadan basabiliyorsun? gitmek istediğin yere acaba kaç para yakar diye terettütte kalmıyorsun.. zaten bu 1.6 motorların LPG uyumu sorunsuz,, hatta şuan vw 1.6 LPG li fabrika çıkışı araç bile üretmeye başladı.. gerisini sen düşün? Ben çok memnundum ama aracı sattığım kadın fazla pipirikti ve sökülmesini istedi.. 2 gün sonra aradı.. Kıvanç bey LPG mi geri taktırmak istiyorum dedi :)

kıvanç mesela lpg ciye ne zamanda bir uğruyordun kardeş bu meletin ayarı zırt pırt mı bozulur ayrıca arıza lambası ne alemde idi???performans ne oluyor acaba 6-7 yıl motorda sorunsuz binebilirmiyim???ayar bir tuttumu ne sürede bozulur???kıvançım depoyu nasıl yerleştirttin döşemenin altına sığabildimi acaba??ne tavsiye edersin???

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

+1985

ayrıca gökhan abinin yerinde olsam dakka durmam. tüm sorunlarını iyi bir usta montaj yaparsa çözecektir.

emre memnunsun yani öylemi birara çok yakıyor diyodun ayar mı yoktu acaba??yeni taktırdığında zaman alıyormu alışması???

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

ingiliz kraliyet ailesinin araçlarının lpg li olduğunu bilirmisiniz:)
biz onlardan zengin değiliz:)

kesinlikle:)

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

Lastiğin yerine olan depolar var hatta kıvanç (karapale) arkadaşımız aracını satarken sökmüştü onda vardı sanırım hala elinde! ben şahsen aracıma taktırmam onunda ayrı bakımları var belirli contalar değişiyo falan bide LPG li araçta arıza ışığı sen ne kadar söndürsende gene yanıyo genellikle gördüğüm bu ben Şahsen aracıma kıyıp taktırmazdım 1.6 leonum olsa taktırmam... ustalarımda kesinlikle tavsiye etmiyolar benzinli araca LPG ama memnun olan arkadaşlarımız da var mesela Emre (mayham) o memnun....

1.9 tdi ye binen ne anlar halimizi serhatım:):):)

kıvanç mesela lpg ciye ne zamanda bir uğruyordun kardeş bu meletin ayarı zırt pırt mı bozulur ayrıca arıza lambası ne alemde idi???performans ne oluyor acaba 6-7 yıl motorda sorunsuz binebilirmiyim???ayar bir tuttumu ne sürede bozulur???kıvançım depoyu nasıl yerleştirttin döşemenin altına sığabildimi acaba??ne tavsiye edersin???

arabanın standart bakım zamanı geldiğinde yani 15 binde bir sadece kelebek dediğimiz aparatı değiştiriyorlar.. onunda maliyeti 15-20 TL :) arıza lambasıda arabamızdaki 3 lamb sensöründen birisi olan eksoz çıkışında bulunan sensördür hiçbir şekilde zararı yoktu sadece yanıyordu :) performans kaybı yok denecek kadar azdı,,ben hiç hissetmiyordum gazda mı gidiyor benzindemi diye..ayarını ilk taktırdıktan sonra 1 depo harcıyorsun ve 2-3 ayar yapılıyor.. yani 1 depodan sonra ayar işleminde bitmiş oluyor..depo stepmenin olduğu bölüme cuk oturuyordu üzerinede düz dış cehhelerde kullanılan strafor döşemiştim asla belli olmuyordu? markaya gelince hepsi aynı parçaları kullanıyor önemli olan burada işçilik daha önce leona tüp takan tecrübeli bir usta bulmalısın?

kıvançın da bahsettiği gibi şu an simit tankla proje alman ve muayeneden geçmen çok zor ama imkansız değil...

Geri
Üst Alt